App Store Google Play

Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

12.03.2016 11:20
Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

11 березня акцію мешканців Дніпропетровська на підтримку Геннадія Корбана та інших політв'язнів відвідав Степан Хмара. У своїй промові він звернувся в першу чергу до пересічних громадян, адже від позиції кожного залежить аби в Україні зупинився процес встановлення диктатури та реваншу.

"Дякую вам, дніпряни, за те, що саме ви зупинили "руську весну" в Україні. Я так і називаю це - Подвиг Дніпра. Бо в Москві думали, що як ви тут росйськомовні, то радо зустрічатимете окупантів. Але вони помилились.

Лише завдяки спільним зусиллям громадянського суспільства і тодішньої влади вдалося зупинити ворога на підступах до Дніпра. І центром цього спротиву став Геннадій Корбан. І він справедливо був нагороджений Орденом за заслуги. 

На жаль, наша підла влада завдячує патріотам тим, що кидає їх за грати. Це брутальне судилище. Це постійні тортури. Вже є фактом, що сотні патріотів, добровольців, волонтерів, громадських активістів сидить за гратами. Ми маємо це зупинити. Зупинити намагання нинішнього режиму стати диктатурою. 

Наприклад, ви всі знаєте, що арештовано Станіслава Краснова з батальону "Азов". Я вам можу поручитися, що він не має жодного відношення до того, в чому його звинувачують. 

Влада сподівається, що ми зупинимо свою боротьбу проти режиму. Але цього не станеться. Не той народ. Ми не полишимо проводити акції громадянського опору. Давайте діяти не покладаючи рук. Тільки тоді ми зможемо будувати нормальну країну і нормальну владу", - зазначив Степан Ількович Хмара. 

  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...