App Store Google Play

Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

12.03.2016 11:20
Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

11 березня акцію мешканців Дніпропетровська на підтримку Геннадія Корбана та інших політв'язнів відвідав Степан Хмара. У своїй промові він звернувся в першу чергу до пересічних громадян, адже від позиції кожного залежить аби в Україні зупинився процес встановлення диктатури та реваншу.

"Дякую вам, дніпряни, за те, що саме ви зупинили "руську весну" в Україні. Я так і називаю це - Подвиг Дніпра. Бо в Москві думали, що як ви тут росйськомовні, то радо зустрічатимете окупантів. Але вони помилились.

Лише завдяки спільним зусиллям громадянського суспільства і тодішньої влади вдалося зупинити ворога на підступах до Дніпра. І центром цього спротиву став Геннадій Корбан. І він справедливо був нагороджений Орденом за заслуги. 

На жаль, наша підла влада завдячує патріотам тим, що кидає їх за грати. Це брутальне судилище. Це постійні тортури. Вже є фактом, що сотні патріотів, добровольців, волонтерів, громадських активістів сидить за гратами. Ми маємо це зупинити. Зупинити намагання нинішнього режиму стати диктатурою. 

Наприклад, ви всі знаєте, що арештовано Станіслава Краснова з батальону "Азов". Я вам можу поручитися, що він не має жодного відношення до того, в чому його звинувачують. 

Влада сподівається, що ми зупинимо свою боротьбу проти режиму. Але цього не станеться. Не той народ. Ми не полишимо проводити акції громадянського опору. Давайте діяти не покладаючи рук. Тільки тоді ми зможемо будувати нормальну країну і нормальну владу", - зазначив Степан Ількович Хмара. 

  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...