App Store Google Play

Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

12.03.2016 11:20
Ми не полишимо проводити акції громадянського опору, - Степан Хмара

11 березня акцію мешканців Дніпропетровська на підтримку Геннадія Корбана та інших політв'язнів відвідав Степан Хмара. У своїй промові він звернувся в першу чергу до пересічних громадян, адже від позиції кожного залежить аби в Україні зупинився процес встановлення диктатури та реваншу.

"Дякую вам, дніпряни, за те, що саме ви зупинили "руську весну" в Україні. Я так і називаю це - Подвиг Дніпра. Бо в Москві думали, що як ви тут росйськомовні, то радо зустрічатимете окупантів. Але вони помилились.

Лише завдяки спільним зусиллям громадянського суспільства і тодішньої влади вдалося зупинити ворога на підступах до Дніпра. І центром цього спротиву став Геннадій Корбан. І він справедливо був нагороджений Орденом за заслуги. 

На жаль, наша підла влада завдячує патріотам тим, що кидає їх за грати. Це брутальне судилище. Це постійні тортури. Вже є фактом, що сотні патріотів, добровольців, волонтерів, громадських активістів сидить за гратами. Ми маємо це зупинити. Зупинити намагання нинішнього режиму стати диктатурою. 

Наприклад, ви всі знаєте, що арештовано Станіслава Краснова з батальону "Азов". Я вам можу поручитися, що він не має жодного відношення до того, в чому його звинувачують. 

Влада сподівається, що ми зупинимо свою боротьбу проти режиму. Але цього не станеться. Не той народ. Ми не полишимо проводити акції громадянського опору. Давайте діяти не покладаючи рук. Тільки тоді ми зможемо будувати нормальну країну і нормальну владу", - зазначив Степан Ількович Хмара. 

  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...