App Store Google Play

Степан Хмара про "диво на Дніпрі" та зустріч з Борисом Філатовим

11.03.2016 08:40

У рамках свого візиту до Дніпропетровська відомий український дисидент, політичний діяч Степан Хмара зустрівся з міським головою Борисом Філатовим.

Степан Хмара... каже, у Дніпропетровську він не був вже давно, тому запрошення прийняв з радістю. З міським головою Борисом Філатовим вони говорили про проблеми КБ «Південне» і про те, чому у тимчасово окупованих територій країни немає іншого майбутнього, ніж з Україною.

На згадку про зустріч політики також обмінялися подарунками.

Борис Філатов презентував Степану Хмарі унікальний альманах про Дніпропетровськ. «Є багато книг про Дніпропетровськ, та ця – унікальна. Вона розповідає про місто через людей. Через призму історій їхніх життів», - сказав Борис Філатов.

Ще один подарунок від міського голови – унікальний альбом фотографій «Україна: погляд з неба». Степан Хмара подарував міському голові книгу власного авторства – «Дорогою до мрії».

Борис Філатов показав також свої найцінніші трофеї – український прапор, речі, та частини бойових снарядів, які передали йому українські бійці з передової.

«Я вірю, що ми вистоїмо все це. Але нам треба буде докласти дуже багато зусиль. У дніпропетровців велика сила волі. І у міського голови багато проблем. Та все вийде», - упевнений Степан Хмара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...