App Store Google Play

Спокуса міським бюджетом

11.03.2016 11:20
Спокуса міським бюджетом

В лютому 2016р. з міського бюджету Дніпродзержинська витрачено понад 7 млн грн. Ефективність цих витрат викликає питання у багатьох пересічних і не зовсім мешканців міста. 

Своє бачення доцільності цих витрат подає депутат міськради Андрій Іванченко.

"Спочатку в січні ми приймаємо програму розвитку центрів адміністративних послуг в районах - бюджет заходу 2,822 млн. гривень, проводячи ремонти приміщень, купуючи нову комп'ютерну та орг. техніку, електронні системи управління чергою та інші «дуже потрібні» місту заходи. У жителів і у депутатів багато сумнівів щодо гарячої потреби відкривати центри послуг в кожному районі, витрачаючи мільйони, приймаючи в зобов'язання по оплаті заробітної плати нових співробітників, але ... руки депутатів підняті «За».

Лютий порадував новими статтями бюджетних розтрат;

3,4 млн. гривень - інформаційна система транспорту (електронні таблички на зупинках з розкладом).

Дуже оригінальне рішення: тепер стоячи під дощем (адже зупинки у нас не скрізь) Ви будете точно знати скільки часу Вам ще мокнути для того щоб увійти в трамвай. Адже маючи таку систему з електронними табличками, Ви вже не за що не поїдете в маршрутному таксі. Це правда, це такий розвиток транспорту в місті?

2 млн. гривень на обладнання міста відеокамерами.

На сесії я питав про швидкість реагування поліції на дзвінок на гарячу лінію 102 і отримав відповідь: недостатньо оперативних бригад, недостатньо транспорту, недостатньо фінансування і т.д.
А ми купуємо камери для того щоб тепер оперативники не поспішаючи могли розглянути процес правопорушення без виїзду і приїхати на місце події після завершення подій?

1,5 млн. на обладнання нових світлофорних об'єктів

Запитайте у будь-якого водія - потрібні йому світлофори в нашому місті? І він вам відповість «Зробіть краще дороги на перехрестях» ... ..
У цьому питанні взагалі все навиворіт спочатку ми приймаємо суму, заплановану на світлофори, а потім починаємо обговорювати на якому перехресті встановити світлофор.

115 тис. гривень на обслуговування системи моніторингу комунального транспорту

Переміщення комунального транспорту, як і раніше, не доступно для вивчення жителями міста, всупереч депутатській підтримці публічності на сесії.
Фахівці кажуть, що організувати моніторинг транспорту можна вже сьогодні з витратами практично в 10 разів менше.

Хоча система ця відноситься і не тільки до світлофорів. Хороший господар спочатку створює список проблем, описуючи бюджет кожної проблеми, потім розставляє їх пріоритетність і вже, потім починає втілювати ідеї в життя. У міськраді все навпаки, спочатку ми стверджуємо суму на певну програму, а потім розкладаємо її за адресами і пріоритетам. Все частіше виникає враження, що ми не вирішуємо проблеми міста, а ділимо бюджетні гроші ... за сферами бізнесу.

Всі перераховані бюджетні спокуси мають одну загальну характеристику - сфера ІТ технологій. Випадково? Не думаю ... Просто потрібно, щоб працював чийсь бізнес. І депутати знають - чий бізнес, але руки все одно голосують «За». Нагадує ситуацію договірних відносин, не вступаючи в конфлікт інших інтересів, забезпечувати роботу свого бізнесу сидячи в сесійній залі міської ради.

А тим часом мешканці міста чекають транспорт під дощем на відкритих зупинках і в черговий раз відчувають надії на нових представників міської влади, яким не відомо, що таке перейти проспект Аношкіна від дитячої лікарні до «Синього даху» під час дощу, не зануривши ноги в бруд ; невідомо як перебратися через залізничне полотно в районі ДАІ або Димитрова, як не зламати ноги в темних провулках приватного сектора ввечері в непроглядній пітьмі, повертаючись додому, і ще багато чого не покажуть встановлені в місті відеокамери спостереження за виживанням населення.

Я не противник технічного прогресу, а й хвалитися дорогим сучасним телефоном на босу ногу не в моїх правилах. Гаразд би хоч гроші витратили на все ІТ технологи чесно, але спокуса приходить під час гри.

22 грудня 2015р. міськрада придбала телевізор LG 32LF562V 32`, 1920 × 1080 РК (LCD) за 10178.00 грн. у підприємця, а поруч магазин побутової техніки продає таку ж модель за 8199 грн. 

У кого-то залишилися ілюзії про чесно витрачених мільйонів? Просто працюють чиїсь підприємства".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...