App Store Google Play

Підприємець Дніпропетровщини – перший на торгах Міноборони

11.03.2016 13:40
Підприємець Дніпропетровщини – перший на торгах Міноборони

Більше сотні підприємств України брали участь в лютневих онлайн торгах Міноборони. У двох із семи лотів перше місце зайняла компанія Дніпропетровщини, ще по двох вийшла на друге місце. Замовлення від Міноборони для наших підприємств – це робота для жителів регіону, надходження до бюджетів міст і області, кошти на дороги, дитсадки, лікарні.

«Ми очікуємо, що Дніпропетровський бізнес активніше братиме участь у всеукраїнських торгах. У бізнесменів є шанс отримати багатомільйонні замовлення по всій Україні. Для підприємств - це можливість розвиватися, для регіону - отримувати додаткові надходження до бюджету. Вже сьогодні наші підприємці - серйозні конкуренти на всеукраїнському ринку. У двох із семи торгів Міноборони в лютому перше місце зайняла компанія Дніпропетровщини. І ми продовжуємо навчати підприємців тонкощам роботи в системі електронних торгів. Щомісяця в стінах ОДА проводимо семінари для підприємців з особливостей роботи в ProZorro», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У лютому Міністерство оборони України провело 7 торгів - шукали підприємство, яке готуватимуть їжу для української армії. Дніпропетровська компанія, яка організовує харчування в багатьох школах регіону, посіла перше місце в двох з них.

За процедурою торгів остаточного переможця оголосять 20 березня. Компанія-переможець буде годувати військових в 11 областях України: Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Харківській, Донецькій та Луганській. На це Міністерство оборони виділить понад 430 млн. грн.

ProZorro - це система електронних торгів. Згідно з новим законом про державні закупівлі з 1 квітня на неї переходять всі держоргани України. Все доступно і прозоро, кожен в режимі онлайн може подивитися, які торги проходять, скільки учасників, що вони пропонують. ProZorro - відмінний спосіб боротьби з корупцією в державних закупівлях. За розпорядженням глави області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

Зараз в Дніпропетровській області в ProZorro зареєстровано понад 10,8 тис. лотів майже на 358 млн. гривень. Планова економія - 39 млн. гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...