App Store Google Play

Криворізька поліція розбиратиметься з «таксистами Вілкула»

11.03.2016 08:20

Міська виборча комісія Кривого Рогу на своєму засіданні 9 березня розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Миколи Колесника щодо розміщення на таксі агітаційних матеріалів на підтримку кандидата Юрія Вілкула й вирішила звернутися до поліції, повідомляє ОПОРА.

Криворізька міська виборча комісія постановила частково задовольнити скаргу кандидата на посаду міського голови від партії «УКРОП» Миколи Колесника та невідкладно звернутися до Криворізького відділу поліції щодо перевірки законності розміщення на таксі на території міста Кривого Рогу друкованих агітаційних матеріалів.

У своєму рішенні криворізька міська виборча комісія наголосила, що згідно з п. 6 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

Крім того, розміщені на таксі друковані матеріали не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. А, відповідно до ч. 2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори», розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Присутня на засіданні МВК довірена особа кандидата Юрія Вілкула Марина Акімова рішення комісії підтримала, проте зазначила, що дані матеріали не були виготовлені на замовлення кандидата Юрія Вілкула й взагалі не є його передвиборною агітацією.

Щоправда, на захист таксистів стала одна з членів комісії Ірина Брилькова, яка зазначила, що громадяни України можуть вільно агітувати за будь кого з кандидатів.

Більшість членів МВК рішення підтримали, а Ірина Брилькова утрималась.

Нагадаємо, що спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксували факти розміщення на автомобілях таксі агітаційних матеріалів зі словами «Я люблю Кривой Рог. Я голосую за Вилкула» й зверталися з цього приводу до поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...