App Store Google Play

Заступник Філатова зустрівся із Послом Франції – у Дніпрі розвиватимуть туризм

10.03.2016 18:30
Заступник Філатова зустрівся із Послом Франції – у Дніпрі розвиватимуть туризм

Сьогодні із робочим візитом до Дніпропетровська завітала делегація із Франції. Її очолила пані ІзабельДюмон – Надзвичайний і Поважний Посол Франції в Україні. Вони зустрілися із першим заступником міського голови Дмитром Погребовим, аби обговорити загальний стан справ у місті.

«Мені дуже приємно знаходитися тут. Це мій перший візит до Дніпропетровська. Сьогодні ми маємо намір розвивати відносини з вашою країною і безпосередньо із Дніпропетровськом в усіх напрямках», - зазначила пані Ізабель Дюмон.

У ході робочої зустрічі представники обох сторін обговорили важливі питання життєдіяльності Дніпропетровська. Зокрема, розвиток транспортної системи. В першу чергу – добудування другої ліні метро. Дмитро Погребов запевнив представників французької делегації, що місцева влада всіляко зацікавлена у вирішенні цієї проблеми і вже є перші результати – проведено тендер та окреслена сума проекту. Поруч із цим торкнулися і питання розвитку електротранспорту. Наразі, кількість електроавтомобілів на дніпропетровських дорогах незначна. А перехід як раз на електромобілі зменшили б шкідливі викиди в атмосферу.

«Місцева влада зацікавлена у розвитку цього питання. І все, що залежить від муніципалітету (зведення спеціальних місць для підзарядки авто) ми готові реалізовувати, лише необхідно обговорити деталі даного проекту з компанією, яка погодиться на реалізацію проекту», - зазначив Дмитро Погребов.

І в продовження теми екології, перший заступник наголосив, що зараз команда мера активно займається вирішенням питання з облаштування та реконструкції очисних споруд у місті. Багато років цим ніхто не займався. Тому наразі це питання потребує глибокого вивчення.

«Франція із чудовими традиціями та багаторічною культурою. Хотілося б зробити впевнені кроки для розвитку туристичних проектів. І зробити Україну більш привабливою для французького туриста», - зазначив генеральний директор французької туристичної фірми Вадим Грабарчук.

У відповідь Вадим Погребов обома руками підтримав цю ініціативу, і зазначив, що наразі команда Бориса Філатова ініціювала проект-реконструкцію декількох місцевих музеїв. І шукає креативних менеджерів для організації та розробки цікавих туристичних маршрутів.

«Це дуже гарні ідеї. Ми вдячні за вашу відкритість та готовність працювати. Надалі ми будемо більш активно співпрацювати із вашою областю та безпосередньо Дніпропетровськом», - підсумувала зустріч Надзвичайний і Повноважний Посол Франції пані ІзабельДюмон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...