App Store Google Play

Плани з держзакупівель Дніпропетровської ОДА відтепер в Інтернеті, - Валентин Резніченко

10.03.2016 10:40
Плани з держзакупівель Дніпропетровської ОДА відтепер в Інтернеті, - Валентин Резніченко

Плани з держзакупівель Дніпропетровська ОДА переводить в режим онлайн. Що саме планує придбати ОДА та на яку суму тепер можна дізнатися на zakupivli.gov.ua.

Сайт працює в тестовому режимі та вже має відомості про 11 тисяч закупівель на понад 1,1 млрд. грн. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Як і обіцяли, крок за кроком переводимо бюджет регіону в електронний формат. Наразі вже всі структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства ОДА оприлюднили в мережі плани закупівель на 2016 рік. Це 11 тисяч лотів на понад 1,1 млрд. грн. Плани уточнюються. За нашими оцінками до кінця року сума закупівель зросте до 2,5 млрд. грн.», - наголосив Валентин Резніченко.

Всю інформацію про плани з держзакупівель ОДА та підпорядкованих їй організацій можна знайти на zakupivli.gov.ua. Цей сайт – частина програми «Парус-Бюджет», якою нещодавно почали користуватися в ОДА. У ній автоматизована кожна стадія - від планування закупівлі до підготовки договору з конкретним постачальником. У систему вже заведена повна інформація про всіх розпорядників коштів обласного бюджету. До неї підключені структурні підрозділи ОДА та 185 комунальних підприємств.

У планах інтегрувати програму «Парус-Бюджет» з ProZorro. Незабаром всі закупівлі, що запланували в ОДА або підпорядкованих їй підприємствах, будуть доступні й на ProZorro. Вони автоматично розсилатимуться всім підприємцям, зареєстрованим в системі електронних торгів.

Вже півроку ОДА працює в системі електронних торгів ProZorro. Тут є інформація про всі проведені торги, а також про ті, що йдуть зараз. На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в ProZorro 10,7 тисяч лотів на 355 млн. грн. Планова економія за ними – майже 38,7 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...