App Store Google Play

Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

10.03.2016 08:00
Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

9 березня до Дніпродзержинської міської ради на ім'я мера Андрія Білоусова надійшов лист від комерційної структури, яка пропонує власним коштом забезпечити виконання державвної програми "Безпечне місто", а саме придбати і встановити системи відеоспостереження, а також програмне забезпечення.

Про це повідомляє адвокат Іван Переверзєв.

"Як же тепер вчинити баригам, що націлені роздеребанити бюджетні кошти на вуличному відеоспостереження? Отже, департамент ЖКГ організував тендер на придбання і установку камер і серверного обладнання на суму 1,5 мільйона гривень.

Інтернет-провайдер Днепронет, розуміючи, що ці 1,5 млн. будуть викинуті на вітер, офіційно запропонував меру за рахунок компанії Днепронет здійснити придбання і установку всього необхідного. БЕЗ тендерів, БЕЗ бюджетних витрат, тобто БЕЗКОШТОВНО для міста. Скан пропозиції на фото.

Однак дурні функціонери міського виконкому, а по суті старі маразматики-номенклатурники, бачать в цьому реченні щось жахливе, і вважають доречним стверджувати в контексті цієї ситуації, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Мовляв, Днепронет задумав щось погане.

Їх просочені совком і відкатами мізках не дано зрозуміти, що є люди, які дійсно хочуть бачити в місті інновації і не бажають спостерігати, як в черговий раз "освоюються" міські гроші на покупку китайського фуфла.

Ці паразити, з яких давно сиплеться чиновницький пісок, все ще живуть в світі відкатів і завищених кошторисів. Будь-які прогресивні, свіжі і нетипові ідеї приймаються ними в багнети, тому що такі ідеї є протилежністю того містечковому укладу, який ці чинуші створювали під себе протягом останніх двадцяти років", - йдеться у коментарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...