App Store Google Play

Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

10.03.2016 08:00
Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

9 березня до Дніпродзержинської міської ради на ім'я мера Андрія Білоусова надійшов лист від комерційної структури, яка пропонує власним коштом забезпечити виконання державвної програми "Безпечне місто", а саме придбати і встановити системи відеоспостереження, а також програмне забезпечення.

Про це повідомляє адвокат Іван Переверзєв.

"Як же тепер вчинити баригам, що націлені роздеребанити бюджетні кошти на вуличному відеоспостереження? Отже, департамент ЖКГ організував тендер на придбання і установку камер і серверного обладнання на суму 1,5 мільйона гривень.

Інтернет-провайдер Днепронет, розуміючи, що ці 1,5 млн. будуть викинуті на вітер, офіційно запропонував меру за рахунок компанії Днепронет здійснити придбання і установку всього необхідного. БЕЗ тендерів, БЕЗ бюджетних витрат, тобто БЕЗКОШТОВНО для міста. Скан пропозиції на фото.

Однак дурні функціонери міського виконкому, а по суті старі маразматики-номенклатурники, бачать в цьому реченні щось жахливе, і вважають доречним стверджувати в контексті цієї ситуації, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Мовляв, Днепронет задумав щось погане.

Їх просочені совком і відкатами мізках не дано зрозуміти, що є люди, які дійсно хочуть бачити в місті інновації і не бажають спостерігати, як в черговий раз "освоюються" міські гроші на покупку китайського фуфла.

Ці паразити, з яких давно сиплеться чиновницький пісок, все ще живуть в світі відкатів і завищених кошторисів. Будь-які прогресивні, свіжі і нетипові ідеї приймаються ними в багнети, тому що такі ідеї є протилежністю того містечковому укладу, який ці чинуші створювали під себе протягом останніх двадцяти років", - йдеться у коментарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...