App Store Google Play

Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

10.03.2016 08:00
Бізнес пропонує зекономити 1,5 млн грн - дніпродзержинські чиновники проти

9 березня до Дніпродзержинської міської ради на ім'я мера Андрія Білоусова надійшов лист від комерційної структури, яка пропонує власним коштом забезпечити виконання державвної програми "Безпечне місто", а саме придбати і встановити системи відеоспостереження, а також програмне забезпечення.

Про це повідомляє адвокат Іван Переверзєв.

"Як же тепер вчинити баригам, що націлені роздеребанити бюджетні кошти на вуличному відеоспостереження? Отже, департамент ЖКГ організував тендер на придбання і установку камер і серверного обладнання на суму 1,5 мільйона гривень.

Інтернет-провайдер Днепронет, розуміючи, що ці 1,5 млн. будуть викинуті на вітер, офіційно запропонував меру за рахунок компанії Днепронет здійснити придбання і установку всього необхідного. БЕЗ тендерів, БЕЗ бюджетних витрат, тобто БЕЗКОШТОВНО для міста. Скан пропозиції на фото.

Однак дурні функціонери міського виконкому, а по суті старі маразматики-номенклатурники, бачать в цьому реченні щось жахливе, і вважають доречним стверджувати в контексті цієї ситуації, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Мовляв, Днепронет задумав щось погане.

Їх просочені совком і відкатами мізках не дано зрозуміти, що є люди, які дійсно хочуть бачити в місті інновації і не бажають спостерігати, як в черговий раз "освоюються" міські гроші на покупку китайського фуфла.

Ці паразити, з яких давно сиплеться чиновницький пісок, все ще живуть в світі відкатів і завищених кошторисів. Будь-які прогресивні, свіжі і нетипові ідеї приймаються ними в багнети, тому що такі ідеї є протилежністю того містечковому укладу, який ці чинуші створювали під себе протягом останніх двадцяти років", - йдеться у коментарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...