App Store Google Play

Батьки вимагають від депутатів облаштувати парк Пам'яті і Примирення

10.03.2016 07:40
Батьки вимагають від депутатів облаштувати парк Пам'яті і Примирення

Наразі Парк Пам'яті і Примирення знаходиться в дуже занедбаному стані, хоча й розташований в центральній частині міста-мільонника.

Нагадаємо, що до процесу декомунізації парк носив ім'я радянського функціонера Калініна. Бюст йому був прибраний лише вчора

Однак сам парк дуже захаращений та засмічений. Там відсутні навіть лави та корзини для сміття. 

В цьому районі, на розі пр. Сергія Нігояна та вул. Леваневського цей парк - єдине місце, де можуть відпочивати батьки з дітками, включаючи й численних переселенців. У період останньої виборчої кампанії представники різних політичних сил обіцяли вирішить проблему благоустрою парку, в тому числі і чинний депутат міськради від БПП Каміль Примаков.

Однак з часів виборів нічого не змінилося. Відсутність робіт аргументують тим, що в минулому на місці парку було кладовище.

Ось що з цього приводу зазначено у відкритих джерелах:

"Раніше на цьому місці було кладовище. Виникло воно ще в кінці 18 століття, в зв'язку з будівництвом полотняною фабрики і слободи, розташовувалося неподалік від сучасного авто - вокзалу. За назвою сусіднього селища кладовищі називали Чечелівське.

На території кладовища була побудована Олександро-Невська церква, богослужіння в якій проводилися до 1937 року. У 1941 році восени ця церква згоріла, і більше її не відновлювали.

На цьому кладовищі під час Великої Вітчизняної війни було два військових поховання: в східній частині німецьких солдатів, в північно-східній частині - радянських.

Після Великої Вітчизняної війни цвинтар перенесли, в 1946году на його місці розбили парк імені М.І. Калініна.
Крім військового меморіалу, тут в 1966 року з'явився пам'ятник М.І. Калініну. З початку 2000-х років він став потроху оживати. Відреставрований військовий меморіал.

Нещодавно, в липні 2005 році, в парку Калініна проходив Фестиваль азербайджанської культури, організований Конгресом азербайджанців України".

Батьки вже третій рік намагаються привернути увагу місцевої влади до проблем парку. Однак у влади були важливіші справи. Може цього разу вдасться? 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...