App Store Google Play

Радник Філатова розповів про плани і звернувся до релігійних громад

09.03.2016 16:50
Радник Філатова розповів про плани і звернувся до релігійних громад

Олег Ростовцев підкреслив, що став до виконання обов’язків на громадських засадах. Він подякував міському голові Борису Філатову за пропозицію очолити цей напрямок роботи. Олег Ростовцев запевнив – зробить усе, аби Дніпропетровськ залишався зручним і комфортним містом для життя та розвитку всіх культур і релігій. Про це йшла мова під час його першої прес-конференції.

Олег Ростовцев розповів, що хоче змінити ставлення до релігійних громад і національних меншин Дніпропетровська. Представникам різних конфесій і національностей він пропонує тримати тісний зв'язок між собою, не боятися говорити про себе та брати активну участь у соціальному та культурному житті Дніпропетровська.

«Усі етноси та релігійні групи, навіть найменші, повинні отримувати від міста всі необхідні сервіси. Їхня думка має враховуватися. Вони мають вийти в легітимне поле, а не лише знаходитися у своїх тісних колах», - повідомив Ростовцев.

Перша задача, каже Ростовцев, визначити, скільки національних організацій мешкають у Дніпропетровську та запропонувати їм заявити про себе. Аби налагодити взаємодію, Олег Ростовців просить звертатися безпосередньо до нього за телефоном: (067) 442 27 01.

Радник міського голови по справах національностей та зв’язкам з релігійними общинами також обіцяє приділяти більше уваги національним святкуванням. Його пропозиція – запрошувати різні етнічні групи на урочистості один до одного. Це не лише можливість краще познайомитися, а й досвід для збагачення культур.

Олег Ростовцев також пообіцяв усебічно сприяти вирішенню питання з поверненням мечеті мусульманській общині.

Загалом, Олег Ростовцев певен, що культурно-релігійні питання повинні знову посісти оду з ключових ролей у суспільно-політичному житті. Як це зробити – про це вже завтра новопризначений радник міського голови говоритиме в Києві з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин. Він зазначив, що рівні можливості для всіх національних організацій та конфесій розвивати у Дніпропетровську свої традиції та звичаї збагачуватимуть українську культуру. Про цей йшла мова під час прес-конференції.

«Я хочу звернутися до представників національних об’єднань і груп з проханням розповісти про себе. Заявити, що вони існують. І ласкаво просимо до діалогу – круглих столів і конференцій. Ми будемо раді почути ваші пропозиції. Тому що перш за все Дніпропетровськ цінують за його розмаїття. І кожна група має право не просто жити, а й розвивати і показувати свою культуру», - зазначив Олег Ростовцев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...