App Store Google Play

Не заважайте нам красти – головний принцип роботи Новомосковського міського управління освіти

07.03.2016 11:10
Не заважайте нам красти – головний принцип роботи Новомосковського міського управління освіти

Не заважайте нам красти – головний принцип роботи міського управління освіти!

У цьому переконаний член громадської організації «ЗА ЧИСТЕ МІСТО» Дмитро Глущенко. Сьогодні він розповів нашим журналістам про умисне ухилення від виконання ЗУ «Про доступ до публічної інформації» начальником управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Наталією Падашулею.

«Протидія корупції є однією з головних проблем нашої держави. Новомосковськ також не є виключенням. Мої діти навчаються у школах міста. Почувши від інших батьків інформацію про колосальні кошти витрачені на ремонти освітніх закладів, у мене виникли сумніві щодо їх законності, відкритості та прозорості», - зазначив Дмитро Глущенко.

«З метою перевірки даних фактів, мною та іншими членами громадської організації, було прийнято рішення написати ряд інформаційних запитів. Чесно кажучи, це просто якийсь жах! Свого часу я теж працював державним службовцем, та з таким зухвальством не стикався жодного разу. На кожний запит управління освіти надавало невмотивовані відмови, майже кожного разу були порушені терміни, а зміст взагалі вражав», - додав член громадської організації.
Тільки з другого разу вдалося отримати перелік закладів освіти, де з 2014 по 2015 рік проводились капітальні ремонти. Вражало, що у списку фігурувало тільки 3-4 фірми, які виконували роботи.

«Та це, ще на саме цікаве! На прохання ознайомитись з проектно-кошторисною документацією та іншою інформацією щодо проведення тендерів юристи освіти дуже довго вивчали довіреність, видану одному з ваших журналістів. Не знайшовши там ніяких помилок вони послалися на те, наче довіреність повинна бути видана мною особисто, а не головою організації! Юристи потрібно для того, щоб вирішувати проблеми, а не створювати їх. Тепер ми зробимо усе, щоб на прикладі одного службовця, іншим не хотілось порушувати закон», - підсумував Дмитро Глущенко.

Як далі розвиватиметься дана ситуація нам поки не відомо. Від себе хочеться додати, що неухильне дотримання норм Конституції і законів України – головний принцип, покладений в основу діяльності демократичного суспільства.

Новомосковская жизнь

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...