App Store Google Play

Мер Дніпродзержинську розповів, яка в нього зарплатня

07.03.2016 13:50
Мер Дніпродзержинську розповів, яка в нього зарплатня

У Дніпродзержинську буде відроджена практика сходів мешканців за місцем проживання. На таких сходах мешканці будуть зустрічатися з мером і його заступниками, а також керівниками різних міських структур, що дозволить налагодити зворотний зв'язок між городянами і місцевою владою.

Сходи проводитимуться щомісяця, перший відбудеться вже в березні на житловому масиві БАМ.

Також Білоусов поділився планами міської влади на найближче майбутнє. Так, за рахунок гранту від європейської фінансової корпорації НЕФКО вже через 2 місяці буде модернізовано освітлення мостового переходу через Дніпро, а до 1 вересня - відремонтовані будівлі 37-ї школи і 3-ї поліклініки.

Також за рахунок залучених коштів буде відремонтовано соціальний гуртожиток по проспекту Конституції та будівлю 42-ї школи, де також буде відкрито дитячий садок. Дитсадок буде створений і при 37-й школі, планується також завершити ремонт дитсадка «Зіронька» на Черемушках і басейну 44-ї школи.

Говорячи про кредити Європейського банку для «Міськводоканалу» (25 мільйонів євро) і «Теплових мереж (30 мільйонів євро), Білоусов зазначив, що ці кошти допоможуть модернізувати мережі і встановити прилади обліку.

Крім того, місто перестане залежати від Дніпродзержинської ТЕЦ і ТЕЦ ПАТ «ДніпроАзот», які сьогодні є основними постачальниками тепла на правому березі. На сьогоднішній день міська влада подала всі документи на отримання цих кредитів в Кабінет міністрів, і тепер від Києва залежить, як швидко Дніпродзержинськ отримає ці кошти.

Також в нинішньому році планується встановити світлофори на Лівому березі на Курилівської розвилці і біля магазину «Овочевий», на правому - на перехресті проспекту Леніна, вулиці Ковалевича і Кирпичного провулка. У 2016 році розпочнуться роботи зі створення нового полігону для збору сміття замість нинішнього звалища і нового міського кладовища у Курилівці.

Андрій Білоусов на прохання журналістів назвав розмір своєї зарплати - 15 тисяч гривень.

kstati.dp.uа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...