App Store Google Play

Мер Дніпродзержинську розповів, яка в нього зарплатня

07.03.2016 13:50
Мер Дніпродзержинську розповів, яка в нього зарплатня

У Дніпродзержинську буде відроджена практика сходів мешканців за місцем проживання. На таких сходах мешканці будуть зустрічатися з мером і його заступниками, а також керівниками різних міських структур, що дозволить налагодити зворотний зв'язок між городянами і місцевою владою.

Сходи проводитимуться щомісяця, перший відбудеться вже в березні на житловому масиві БАМ.

Також Білоусов поділився планами міської влади на найближче майбутнє. Так, за рахунок гранту від європейської фінансової корпорації НЕФКО вже через 2 місяці буде модернізовано освітлення мостового переходу через Дніпро, а до 1 вересня - відремонтовані будівлі 37-ї школи і 3-ї поліклініки.

Також за рахунок залучених коштів буде відремонтовано соціальний гуртожиток по проспекту Конституції та будівлю 42-ї школи, де також буде відкрито дитячий садок. Дитсадок буде створений і при 37-й школі, планується також завершити ремонт дитсадка «Зіронька» на Черемушках і басейну 44-ї школи.

Говорячи про кредити Європейського банку для «Міськводоканалу» (25 мільйонів євро) і «Теплових мереж (30 мільйонів євро), Білоусов зазначив, що ці кошти допоможуть модернізувати мережі і встановити прилади обліку.

Крім того, місто перестане залежати від Дніпродзержинської ТЕЦ і ТЕЦ ПАТ «ДніпроАзот», які сьогодні є основними постачальниками тепла на правому березі. На сьогоднішній день міська влада подала всі документи на отримання цих кредитів в Кабінет міністрів, і тепер від Києва залежить, як швидко Дніпродзержинськ отримає ці кошти.

Також в нинішньому році планується встановити світлофори на Лівому березі на Курилівської розвилці і біля магазину «Овочевий», на правому - на перехресті проспекту Леніна, вулиці Ковалевича і Кирпичного провулка. У 2016 році розпочнуться роботи зі створення нового полігону для збору сміття замість нинішнього звалища і нового міського кладовища у Курилівці.

Андрій Білоусов на прохання журналістів назвав розмір своєї зарплати - 15 тисяч гривень.

kstati.dp.uа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...