App Store Google Play

Наливайченко об’єднав понад 150 громадських організацій і готовий іти на вибори

05.03.2016 15:05
Наливайченко об’єднав понад 150 громадських організацій і готовий іти на вибори

У Києві 5 березня відбувся об’єднавчий з’їзд Валентина Наливайченка на який з’їхалося понад 700 представників більш ніж 150 громадських організацій, які заявили про свій перехід у громадсько-політичний рух, повідомляє УНІАН.

Лідер ГО «Антикорупційний рух» заявив: «Перед громадським суспільством стали цілком політичні виклики, які можна вирішити тільки політичними методами». І додав, що «Антикорупційний рух» запрошує всі громадські організації з усіх регіонів країни для об’єднання в потужну громадсько-політичну  ініціативу.

Виступаючи перед присутніми Наливайченко заявив: «Ми громадський рух, але наші вимоги є політичними».

Він нагадав, що декілька тижнів тому про себе гучно заявило громадсько-політичне об’єднання створене «Антикорупційним рухом» та партією «Батьківщина», і закликав понад 150 громадських об’єднань та міжнародних партнерів присутніх на форумі об’єднуватися за схожими принципами.

Лідер ГО «Антикорупційний рух» закликав до єднання і заявив, що боротьба сьогоднішнього дня переходить в громадсько-політичну площину.

«Так, ми підемо на вибори, але вони для нас не є самоціллю. Ми уже перейшли з громадської боротьби у громадсько-політичну. Майбутнє української політики – за об’єднаннями справжніх активістів. Майбутнє української держави твориться не в кабінетах Адміністрацій, а серед людей. У громадському секторі!», - заявив Наливайченко.

Лідер ГО «Антикорупційний рух» підкреслив, що таке об’єднання – «організація нового типу». «Ми є відкритою спільнотою, яка ставить для себе політичну ціль і дію», - сказав він. 

Представник об’єднання учасників АТО «Справедливість», командир штурмової групи батальйону «Донбас» Тарас Костанчук заявив: «Було б величезним злочином не використати потенціал добровольчого руху та бійців, що добровільно пішли на війну. Об’єднавши зусилля із іншими всеукраїнськими патріотичними організаціями, будемо боротися за правду та справедливість.  Ми впевнені, що вище військове керівництво треба терміново звільняти й віддавати під суд».

Лікар-реаніматолог Любов Слєпова підкреслила, що бачить потенціал у такому об’єднанні через можливість запровадити в країні новий рівень медицини. «Лише за 2015 рік в країні населення скоротилося на 700 тисяч людей. А отже поки не ми реанімуємо медицину, а вона нас!». - зазначила вона.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...