App Store Google Play

Кава, сємки, повний БУТор

05.03.2016 09:30
Кава, сємки, повний БУТор

спроба ФЕЙЛетону

 

У прекрасний весняний день з суто осінньою погодою дехто вирішив зібрати активно налаштованих громадян на проспекті Пилипа Орлика 17.

Заради чого туди пішли люди? Звичайно, через найпервісніше бажання кожного поважаючого себе громадянина - через гроші. Влада, як усім відомо, цинічно відбирає у людей їх чесно зароблені кровні, що викликає невдоволення тих, хто не при владі (наприклад, опозицію). А значить потрібно збирати натовпи народів і показувати, мовляв, люди незадоволені, треба щось міняти, так справи не робляться!

І ось в 13:00 4-го березня утворився невеликий по своїй масі натовп «мітингувальників». Вони були культурними, курили не часто перед органами правопорядку, які стояли осторонь і для чогось навіть знімали все на камери своїх мобільних телефонів.

Не сказати, що організатори зустрічі були не милі - вони надали дощові плащі і навіть запропонували безкоштовну каву. Однак, народ не мудруючи лукаво, став тусуватися в черзі на безкоштовну каву, звертаючи на неї уваги більше, ніж на невмовкаючого оратора.

Сам головний оратор (незрівнянний Андрій Бут) - людина проста і цікава. Копіюючи стиль мови пана Ляшка, він майже годину невпинно видавав абсолютно стандартні вислови, абсолютно стандартним чином про абсолютно стандартні проблеми: влада злочинна, трударі бідні, справедливості немає, жінки не люблять, та й сонце … схоже на ліхтар. Нічого нового під Сонцем, панове.

Та загалом і весь «мітинг» не ряснів оригінальністю: тут були і стандартні вигуки, і стандартний танець гопака. Навіщо вигадувати щось нове, якщо старий алгоритм працює? Але після двох годин пережовування одного й того ж, одних і тих самих гасел, повторення фраз про заїжджені проблеми нашого суспільства, стає утомливо, що навіть кава не рятує. Не рятує і розуміння того, що, здавалося б, народ стоїть по осудній причині (офіційно).

Але залишається враження, що факт того, що у нас корумпована поліція, - лише мотив для показу натовпу. Організатори марно намагалися зробити так, щоб народ стояв купою, і створювалося враження, що народу-то досить це терпіти. Замовник же повинен бачити, що хлопці старалися і зробили все по совісті. Оперативно під'їхав 34 канал, взяв пару інтерв'ю, поки люди не втомилися і ще були зацікавлені в криках, а не просто вже чекали такої бажаної обіцяної «благодійності». Бо ж заради чого ми всі тут сьогодні зібралися?

Правильно! Заради того, щоб висловити виїжджаючим автомобілям, де за кермом сидять недобрі люди, свою думку.

Думаю, що після такого винуватці торжества все зрозуміли, вони точно виправляться, а значить не дарма стояли, не дарма відстоювали країну перед воротами нашого ворога.

Зрештою, залишивши за собою шар сигаретних недопалків і насіння, дружні і порядні «мітингувальники» вирушили у славну подорож по домівках. Адже час провели весело і продуктивно – з погодинною оплатою як у таксиста, а значить, день пройшов на славу героям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...