App Store Google Play

У лютому тепловики Дніпропетровщини знизили споживання газу на 10%

04.03.2016 11:15
У лютому тепловики Дніпропетровщини знизили споживання газу на 10%

12 млн. кубометрів газу зекономили тепловики Дніпропетровщини у лютому. Це результат грамотного режиму роботи підприємств під час потепління. У березні теплопостачальники пообіцяли знизити споживання ще на 10%, порівняно із березнем минулого року. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

Найкраще впоралися зі зниженням споживання газу Дніпропетровськ та Марганець. Зокрема, Дніпропетровські теплові мережі знизили споживання у лютому на 16%, Дніпропетровський теплоенерго – на 19%, Марганецьтепломережа – на 18,8%.

«12 млн. кубометрів газу зекономила Дніпропетровщина у лютому. У порівнянні з лютим минулого року – це 10% економії. Погода цьому сприяла, однак таке заощадження – ще й результат правильно підібраного економічного режиму роботи тепловиків», - наголосив Олег Кужман.

Не знизили споживання газу Нікополь та Орджонікідзе. Більше того, вони спожили більше, ніж у лютому 2015-го, на 5,6% та 6,4% відповідно. Керівники підприємств виправдовуються – через аварії на тепломережі мусили повністю вимикати котли, а потім заново запускати систему. На це витрачається набагато більше газу.

«Прориви та поломки – це все результат недбалого та безвідповідального ставлення керівників комунальних підприємств та мерів міст до своїх обов’язків. Вже не раз говорили про те, що потрібно проводити аудит, виділяти кошти на модернізацію підприємств. Тоді і споживання газу буде знижуватися і аварій не буде», - наголосив Олег Кужман.

У березні підприємства теплопостачання зобов’язалися знизити споживання газу ще на 10%, порівняно із березнем минулого року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...