App Store Google Play

У лютому тепловики Дніпропетровщини знизили споживання газу на 10%

04.03.2016 11:15
У лютому тепловики Дніпропетровщини знизили споживання газу на 10%

12 млн. кубометрів газу зекономили тепловики Дніпропетровщини у лютому. Це результат грамотного режиму роботи підприємств під час потепління. У березні теплопостачальники пообіцяли знизити споживання ще на 10%, порівняно із березнем минулого року. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

Найкраще впоралися зі зниженням споживання газу Дніпропетровськ та Марганець. Зокрема, Дніпропетровські теплові мережі знизили споживання у лютому на 16%, Дніпропетровський теплоенерго – на 19%, Марганецьтепломережа – на 18,8%.

«12 млн. кубометрів газу зекономила Дніпропетровщина у лютому. У порівнянні з лютим минулого року – це 10% економії. Погода цьому сприяла, однак таке заощадження – ще й результат правильно підібраного економічного режиму роботи тепловиків», - наголосив Олег Кужман.

Не знизили споживання газу Нікополь та Орджонікідзе. Більше того, вони спожили більше, ніж у лютому 2015-го, на 5,6% та 6,4% відповідно. Керівники підприємств виправдовуються – через аварії на тепломережі мусили повністю вимикати котли, а потім заново запускати систему. На це витрачається набагато більше газу.

«Прориви та поломки – це все результат недбалого та безвідповідального ставлення керівників комунальних підприємств та мерів міст до своїх обов’язків. Вже не раз говорили про те, що потрібно проводити аудит, виділяти кошти на модернізацію підприємств. Тоді і споживання газу буде знижуватися і аварій не буде», - наголосив Олег Кужман.

У березні підприємства теплопостачання зобов’язалися знизити споживання газу ще на 10%, порівняно із березнем минулого року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...