App Store Google Play

У Філатова новий спортивний радник, який робитиме з Дніпра спортивну столицю

04.03.2016 09:15
У Філатова новий спортивний радник, який робитиме з Дніпра спортивну столицю

3 березня під час своєї першої прес-конференції на посаді штатного радника міського голови Родіон Кочубей презентував нову стратегію розвитку спортивної галузі міста на 2016-2017 роки, яка розроблена на основі передвиборчої програми міського голови Бориса Філатова. Запросили цього висококласного спеціаліста в команду Бориса Філатова із Міністерства молоді та спорту, де він керував реформуванням спортивної галузі.

«Нова стратегія має достатньо амбітну назву – «Дніпро – спортивна столиця України». Загалом команда нашого очільника міста прийшла з амбітними планами перезавантажити усю систему управління містом, запрошуючи до цього процесу фахівців по окремим галузям. Мене, власне, запрошено розвивати спорт. У профільному Міністерстві останні роки займалися втіленням нових методів управління галуззю на всеукраїнському рівні і змогли втілити ряд важливих інноваційній. Для мене цікаво і відповідально впроваджувати нові ідеї не у міністерському кабінеті, а безпосередньо на місці, тобто у Дніпропетровську», - сказав Родіон Кочубей.

При цьому він зазначив, що у розробленні стратегії розвитку спортивної галузі міста базувалися передусім на передвиборчій програмі Бориса Філатова. «За основу взяли основні ідеї цієї програми і розширили їх до загальної стратегії розвитку спорту у місті. Трохи підкорегували терміни. Рубити з плеча не збираємося, а навпаки – стимулюватимемо спортивну галузь поступово і «точково», будемо лише створювати, а не рушити. Наше гасло: збережемо краще – створимо нове», наголосив Родіон Кочубей.

Штатний радник міського голови назвав основні цільові орієнтири нового документу – це поліпшення якості життя городян саме засобами спортивної галузі, масова популяризація спорту і здорового способу життя, сучасна та доступна спортивна інфраструктура, а також створення і просування спортивного бренду міста.

«Власне стратегія включає запровадження ряду програм. За програмою «Спорт як спосіб життя» вводитимемо змагання для всіх на якісно новому рівні – це і шкільні ігри, регулярні аматорські змагання серед молоді та студентства, залучення до занять спортом людей з обмеженими фізичними можливостями, пенсіонерів, воїнів АТО як спортивна адаптація. Також в рамках цієї програми плануємо створити інтернет-ресурс для висвітлення спортивних подій», - сказав Родіон Кочубей.

Розповідаючи про зазначену програму, він більш детально зупинився на залучення до спорту саме школярів. «Наше завдання не примусово заставити дітей займатися спортом, а впровадити так звану систему мотивації, щоб як навчальним закладам, так і учням хотілося долучатися до спорту. Наприклад, серед усіх шкіл введемо до 10 різних спортивних змагань, за результатами яких школа-переможець отримає різні призи та подарунки, як то ремонт спортивного залу, чи придбання спортивного інвентарю тощо. Усі школярі, які братимуть участь у змаганнях, теж будуть нагороджені», - поділився штатний радник міського голови.

У програмі розвитку спортивної інфраструктури головний акцент буде на перетворенні муніципальної спортивної інфраструктури в ефективну і доступну. При цьому Родіон Кочубей наголосив, що розробки потреби в спортивній інфраструктурі з урахуванням розвитку міста буде включатися до Генплану Дніпропетровська.

У новій стратегії не забули і про спортивних зірок нашого міста, зокрема пошук і супровід талантів. «Тут мова йде про те, щоб стимулювати наші дитячо-юнацькі спортивні школи для пошуку та підготовки майбутніх спортивних зірок. Саме у цій програмі пріоритетом є спортивний результат, а не масовість. Крім того, докладатимемо максимум зусиль, щоб залучати до Дніпропетровська якомога більше спортивних подій національного та міжнародного рівня. От, наприклад, вже у другій половині березня наше місто прийматиме Відкритий чемпіонат України з плавання, який є кваліфікаційним відбором на олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро», - сказав Родіон Кочубей. Він додав, що кожна програма має чіткий план реалізації заходів, строки їх виконання. Цей план затверджений міським головою Борисом Філатовим.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...