App Store Google Play

Правозахисники "СІЧі" звільнили з під варти ще одного добровольця

04.03.2016 08:00
Правозахисники "СІЧі" звільнили з під варти ще одного добровольця

3 березня добровольця 20-го батальону з позивним "Барсук" було звільнено з під варти. Його взяв на поруки народний депутат Андрій Денисенко.

Інтереси бійця, якого затримали ще минулого року за фіктивними приводами, захищали адвокати Правозахисної Групи "СІЧ".

"Коли все закінчується добре
Ми не завжди ведемо справи від початку. Іноді до нас звертаються люди, які один на один двобій з системою витримати не в змозі. Сьогодні ми перемогли.

З 12 листопада минулого року демобілізований боєць 20-го бату з позивним "Барсук" перебував під вартою. Як людина з активною життєвою позицією, Володимир встиг перейти дорогу багатьом людям і вони вирішили прибрати його світ за очі. В СІЗО. Коли "Барсук" виїздив з СТО, на його автівку було скоєно напад маскі-шоу, в результаті чого в автомобілі з'явилися дві гранати. А одразу після цього - обшук.
Насправді в цій справі більше питань, ніж обгрунтованих відповідей. Чому не проводилася відеофіксація обшуку, під час якого були вилучені боєприпаси, яких Володимир до обшуку в очі не бачив. Чому не було дактилоскопії цих боєприпасів. Чому побили його молодшого брата під час обшуку в домі. Чому обшук проводили без присутності мешканців дому та з понятими, яких, судячи з наданих пояснень (їхала з одгного села в інше) там взагалі на той час не мало бути. Чому суд першої інстанції не взяв до уваги спотвореність доказів. Чому не врахували стан зоров'я Володимира, який після АТО значно погіршився.

В принципі, відповідь на всі питання дається одним словом - замовлення. Саме через це термін тримання під вартою був подовжений на чотири довгих місяці. Сьогодні слідчі і прокурори просили ще місяць для остаточного-остаточного проведення слідчих дій. Але, на щастя, не склалося. Отримавши клопотання про взяття Володимира на особисті поруки нардепом Андрієм Денисенко і директором ПГ "СІЧ" Дмитром Ревою, суд неочікуванно вирішив не задовольняти прохання прокурора про подовження терміну тримання під вартою і прийняв рішення змінити запобіжний захід на більш м'який - домашній арешт. На суді "Барсук" впевнено заявив, що достеменно знає, хто і за яких обставин підкинув йому боєприпаси і зробить все, щоб це було доведено. А ми йому в цьому неодмінно допоможемо.

І на майбутнє. Радимо тим, хто з якихось причин придумав собі, що всесилий і на все спроможний - двічі подумати перед тим, як вчинити лихо людині. Бо правда - вона обов'язково випливе на світ Божий. І це не наші мрії, це статистика", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...