App Store Google Play

Кривий Ріг хоче побрататись зі словацьким Кошице

04.03.2016 14:50
Кривий Ріг хоче побрататись зі словацьким Кошице

3 березня представники громадськості Кривого Рогу зареєстрували звернення до секретаря міськради з пропозицією встановлення побратимських відносин з містом Кошице (Словакія).

"Шановний Сергію Васильовичу!
Звертаємося до Вас з наступною пропозицією.

Як відомо, Кривий Ріг має місто - побратим - це місто Нижній Тагіл. У зв'язку з військовою агресією Росії проти України, вважаємо за доцільне припинити побратимські відносини з містом Нижній Тагіл.
Натомість , пропонуємо підтримати ініціативу нашої команди та запропонувати побратимські відносини місту Кошице (Словакія).
Кошице - європейське місто. Кошице тісно пов'язаний з Кривим Рогом багато десятиріч. Кошицький металургійний комбінат був збудований під залізорудну сировину "Криворіжсталі". До цього міста і на цей час прокладена широка, за українськими, а не європейськими стандартами, залізнична гілка.

В останній час бізнес Кривого Рогу активізував контакти з Кошице. Для ведення спільного бізнесу група підприємців нашого міста нещодавно відвідувала Кошице, їх приймав особисто мер міста Кошице - пан Ріхард Раши. Як мінімум три рази представник мерії Кошице пан Едуард Бураш відвідував Кривий Ріг у 2015 році.

Кошице - Європейська столиця Спорту 2016 року, Європейська столиця Культури 2013 року. Кошице - перше в європейській історії місто, яке отримало власний герб.

Кошице має історію успіху в тих сферах, в яких Кривий Ріг тільки починає розвиватися: диверсифікація промисловості і економіки, постіндустріальний розвиток, інвестиції з усього світу, розвиток машинобудування, логістичний центр та інше.

В Кошице знаходиться самий східний аеропорт Шенгену, який з травня 2015 року зусиллями українських підприємців та європейських колег має пряме сполучення з Києвом.

Ми впевненні, що на шляху до Євроінтеграції Кривого Рогу дуже корисно буде мати такого побратима як місто Кошице
Просимо розглянути цю пропозицію на найближчий сесії Криворізької міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...