App Store Google Play

Команда Бориса Філатова підтримує талановитих дніпропетровців

04.03.2016 10:00
Команда Бориса Філатова підтримує талановитих дніпропетровців

Міський голова Борис Філатов та представники нового депутатського корпусу започаткували нову, не бюджетну програму підтримки культури та талановитих містян. Ця ініціатива передбачає видачу спеціальних грантів на розвиток проектів та ініціатив перспективних творчих особистостей Дніпропетровська.

«Я був у міській раді і побачив дуже цікаві роботи дітей з художньої школи. У мене виникла ідея: а чому б не прикрасити стіни нашої держустанови такими картинами. Я порадився із Євгеном Хорошиловим. Він підтримав мою ідею і вході розмови ми вирішили заохотити молоді таланти», - розповідає ініціатор проекту, депутат міськради Григорій Гельфер.

3 березня перші гранти отримали четверо молодих митців з Дніпропетровської художньої школи №2. Серед них Крістіна Кармазіна. Можна сказати, що дівчина народилася із пензлем у руках – малює скільки себе пам’ятає. Останні роки дуже активно бере учать у різноманітних творчих конкурсах та виставках. Одна із них була саме у міській раді. Тут молода художниця презентувала свою роботу «Вогні Дніпропетровська».

«Я дуже люблю яскраві фарби і наше місто, тому працювати над картиною було одне задоволення. Я дуже хвилююся, оскільки такі заходи для мене велика приємна несподіванка», - поділилася із журналістами дівчина.

«В нашій школі навчається 450 дітей. Всі вони дуже талановиті. Але талант без підтримки він губиться. Ми дуже вдячні особисто міському голові Борису Філатову та міській раді за ідею провести виставку робіт нашої малечі і за подальшу підтримку», - дякує директор художньої школи Ольга Бойченко.

Гранти, які діти отримали сьогодні, - невеличка фінансова підтримка із особистих надходжень Григорія Гельфера. Депутат міськради мав розмову із міським головою Дніпропетровська Борисом Філатовим і вони запланували створити спеціальний фонд, спрямований на підтримку розвитку культури міста. Розраховують, що внески будуть робити й небайдужі до розвитку культури містяни, меценати, політики. А от кого нагороджуватимуть – вирішуватимуть провідні мистецтвознавці Дніпропетровська.

«В нашому місті є багато чого прекрасного. Але своє культурне обличчя ми тільки починаємо формувати. Ми дуже давно тут живемо і бачили чимало керівництва. Зараз є єдиний плюс у ситуації – все оцінюється адекватно. Ми відчуваємо зворотній зв’язок. Доказом того є наш спільний успішний проект – музичний конкурс імені Шостаковича. Зараз не потрібно зупинятися », - говорить радник міського голови Євген Гендін.

«Культурний фронт – один із головних у нашому місті і ми маємо тут перемогти», - резюмував Григорій Гельфер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...