App Store Google Play

«Наливайкам» - бій: у Дніпрі продовжують безкомпромісну боротьбу з незаконною торгівлею

03.03.2016 18:20
«Наливайкам» - бій: у Дніпрі продовжують безкомпромісну боротьбу з незаконною торгівлею

На незаконні кіоски, де можна не лише поїсти, а й пригубити оковитої, натрапили в ході рейду незаконної торгівлі. В одному зі спальних районів Дніпропетровська - по вул. Моніторній, «наливайки» працювали не ховаючись. Кіоски з алкоголем тут стоять просто навпроти школи. На таке неприємне сусідство місцеві мешканці нарікали вже дуже давно.

Зранку у кіоску без жодної назви чи вивіски порожньо. Двері із розбитим склом замотані плівкою. Всередині кіоску дещо темно і стоїть неприємний запах. Таких незручностей не помічає продавець Людмила. Вона, як завжди, чекає на ранкових відвідувачів. Та сьогодні торгівлі і постійних клієнтів не буде. 

«Наливайки, які ми тут виявили, знаходяться ближче, ніж за 300 метрів від школи. Підростаюче покоління, ідучи повз таких закладів, споглядає за способом життя дорослих. По цій дислокації була отримана велика кількість скарг від батьків дітей. Тому що біля школи повний безлад», - розповів начальник КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» міської ради Руслан Мороз.

Він також звернувся до підприємців із проханням схаменутися. Адже боротьба з незаконною торгівлею, яку розпочала команда міського голови Бориса Філатова, є безкомпромісною.

Разом із полісменами інспектори департаментів торгівлі та споживчого ринку міської ради просять показати Людмилу документи та дозволи на торгівлю. Коли виявляється, що необхідних паперів немає, продавчиня починає дзвонити керівництву. Орендар і власниця кіоску збентежені. Перше, що пропонують - домовитись. Руслан Мороз каже, до таких спроб уже звик. Він вкотре нагадує - ці пропозиції не мають сенсу.

Інспектори виписують власникам кіоску припис-попередження. Відсьогодні у підприємців є сім днів, щоб вирішити - або самостійно закрити і прибрати «наливайку»,або перепрофілювати асортимент і отримати дозвіл на роботу. У іншому випадку ларьок демонтують примусово.

Продавчиня Людмила, яка працює у «наливайці» кілька місяців, сподівається, що її керівництво прийме правильне рішення. Сама ж вона також вважає, що сусідство її так званого закладу зі школою неправильне. Утім каже - діти до кіоску не заходять. 

Ще одна тутешня «наливайка» розташувалася за кілька метрів. Під безневинною вивіскою «Бистро» тут торгують безакцизним алкоголем і наїдками сумнівної якості. Реакція на рейд така сама – дзвінки продавців до власників кіоск і повна відсутність розуміння незаконності цієї торгівлі.

Полісмени, які супроводжували рейд, про продаж безакцизного алкоголю повідомили слідчу групу. Далі це питання вивчатимуть вже вони. За свою недбалість горе-підприємці можуть сплатити штраф – до 200 неоподаткованих мінімумів. Безакцизний алкоголь також мають вилучити. Власники цього кіоску так само отримали припис-попередження.

Руслан Мороз також анонсував на цій вулиці додатковий рейд, який ширше охопить незаконні торговельні споруди, що розташувалися по вулиці Моніторній.

«Зараз у нас попередній огляд території з управлінням торгівлі і захисту прав споживачів. Без сумніву, що жодна з «наливайок» не отримає дозволу на своє місцезнаходження тут», - сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...