App Store Google Play

На Дніпропетровщині створять єдиний центр екстреної медичної допомоги

03.03.2016 18:50
На Дніпропетровщині створять єдиний центр екстреної медичної допомоги

Обласна рада спрямує 1,2 млн грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для зведення окремої будівлі Обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Саме будівництво розпочнуть у наступному році. Про це зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов під час зустрічі з колективом диспетчерської служби Центру.

«На Дніпропетровщині успішно реалізуються європейські стандарти та підходи до надання медичних послуг. У першу чергу це стосується роботи швидкої допомоги, яка зараз працює на досить високому рівні, не кажучи вже про логістику, швидкість опрацювання викликів на номер «103» та приїзду до адресатів. Бувають різні моменти: затори на дорогах, неякісні шляхи, але принаймні перейменування вулиць не позначилось ніяк на швидкості медичних авто. Набагато логічніше та зручніше, коли Центр екстреної медицини буде розташовуватися в одному приміщенні та на одній території. Ми спрямуємо 1,2 мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації. Саме будівництво розпочнемо вже наступного року», - зазначив Гліб Пригунов.

За словами керівника Центру Радія Шевченко, будівництво такого закладу, де будуть зібрані усі служби, серверні, господарські приміщення значно спростить та зробить роботу лікарів більш якісною і швидкою. Єдиний центр екстреної медичної допомоги передбачає окрему будівлю, де знаходитиметься диспетчерський центр з сучасною серверною, гаражами для швидких, кімнатами відпочинку для лікарів, кабінетами для підвищення кваліфікації, проведення семінарів, нарад тощо.

«Зараз, тільки на нашій диспетчерській службі лежить колосальне навантаження, не кажучи вже про лікарів, водіїв та ін. Адже обслуговуємо не лише мирних громадян, а й поранених бійців АТО. Обласна рада завжди готова надати допомогу та підтримку у вирішенні питань роботи екстреної медичної допомоги. Ми вдячні за розуміння нашої роботи та бажання допомогти, зробити екстрену медицину дійсно європейською», - зазначив він.

Цього дня ж дня, напередодні свята 8 Березня усі працівниці диспетчерської служби отримали квіти та привітання від голови обласної ради. А лікар-методист Яна Денисенко нагороджена годинником Верховної Ради.

Диспетчерська служба Центру екстреної медичної допомоги за добу приймає до 2,5 тис. викликів, за 2014 рік ці показники склали 860 тис. викликів. Крім того, через Центр пройшло 9 тис. поранених бійців, яких карети швидких продовжують доставляти до лікарні ім. Мечникова та інших мед закладів міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...