App Store Google Play

Чиновник з міськвиконкому Дніпра знаходиться під слідством

03.03.2016 12:50
Чиновник з міськвиконкому Дніпра знаходиться під слідством

Проти колишнього в.о. директора департементу транспорта і зв'язку, нині заступника директора, Павла Гезя порушено кримінальну справу за ст. 364 і 382 ч.2.

Нагадаємо, Павло Гезь був назначений на посаду 13 листопада і пропрацював менше місяця, вважається ставлеником Загіда Краснова.

Про порушення справи пише на своїй сторінці в соціальній мережі Іван Васючков.

"Ви все ще пам'ятаєте хто такий Паша Гезь?
Той самий, якого при нашому першому знайомстві я назвав "молодим даруванням" і "рішалою".

Ну той, про якого Громадський контроль проводив розслідування. Той, у якого ми знайшли два величезних домоволодіння, сотні тисяч на рахунках і зв'язок з корупційними схемами.

Саме той, що майже місяць пробув в.о. директора департаменту транспорту і зв'язку в міськраді. Поставлений туди в період виборчої кампанії, за чутками, членом комісії з етики та його товаришем Олексієм Салкоч.

Власне відповідь від міськради. Матеріали по молодому махінатору передані в прокуратуру і поліцію. Відкрито ЕРДР по 364 і 382 ч2 статтями кримінального кодексу: зловживання службовими повноваженнями і невиконання судового рішення службовою особою.

P.S. До речі він все ще займає посаду заступника директора в департаменті транспорту. Правда вже 2 місяці "хворіє", що не заважає йому бігати по всім судам міста для "вирішення питань" ... Смішно - міськрада відправляє факти кримінального злочину в поліцію, але звільнити не може. Процедури і бюрократія. Вічні поводирі України", - йдеться у повідомленні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...