App Store Google Play

Чиновник з міськвиконкому Дніпра знаходиться під слідством

03.03.2016 12:50
Чиновник з міськвиконкому Дніпра знаходиться під слідством

Проти колишнього в.о. директора департементу транспорта і зв'язку, нині заступника директора, Павла Гезя порушено кримінальну справу за ст. 364 і 382 ч.2.

Нагадаємо, Павло Гезь був назначений на посаду 13 листопада і пропрацював менше місяця, вважається ставлеником Загіда Краснова.

Про порушення справи пише на своїй сторінці в соціальній мережі Іван Васючков.

"Ви все ще пам'ятаєте хто такий Паша Гезь?
Той самий, якого при нашому першому знайомстві я назвав "молодим даруванням" і "рішалою".

Ну той, про якого Громадський контроль проводив розслідування. Той, у якого ми знайшли два величезних домоволодіння, сотні тисяч на рахунках і зв'язок з корупційними схемами.

Саме той, що майже місяць пробув в.о. директора департаменту транспорту і зв'язку в міськраді. Поставлений туди в період виборчої кампанії, за чутками, членом комісії з етики та його товаришем Олексієм Салкоч.

Власне відповідь від міськради. Матеріали по молодому махінатору передані в прокуратуру і поліцію. Відкрито ЕРДР по 364 і 382 ч2 статтями кримінального кодексу: зловживання службовими повноваженнями і невиконання судового рішення службовою особою.

P.S. До речі він все ще займає посаду заступника директора в департаменті транспорту. Правда вже 2 місяці "хворіє", що не заважає йому бігати по всім судам міста для "вирішення питань" ... Смішно - міськрада відправляє факти кримінального злочину в поліцію, але звільнити не може. Процедури і бюрократія. Вічні поводирі України", - йдеться у повідомленні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...