App Store Google Play

Метрополітену – бути

01.03.2016 18:20
Метрополітену – бути

Перший заступник міського голови зазначив, що сумніви щодо добудови метро, які озвучувалися раніше, мали під собою підстави. Та думка мешканців міста переломила ситуацію. За словами Дмитра Погребова соціологія свідчить, що більшість дніпропетровців виступили за продовження будівництва. Розпочати роботи у шахтах підземки планують до кінця весни цього року.

«Ми будемо добудовувати метро. Бо цього вимагають люди. А ми працюємо для них. Вони нас обирали для цього. Крім того, зараз усі перепони, які до цього вважалися нездоланними, майже вирішено», - повідомив перший заступник міського голови Дмитро Погребов.
Погребов розповів, що попри намагання опонентів «викрутити» його слова, він навмисно публічно говорив при свої сумніви стосовно доцільності розбудови підземки.
 
«Кажучи про сумніви, ми хотіли підштовхнути учасників цього процесу ще раз подумати і прийняти остаточно рішення», - зазначив Дмитро Погребов.
 
Він також розповів, що у банків-кредиторів також були сумніви щодо компетентності генпідрядника. Нагадаємо, у грудні ним стала турецька компанія Limak Ins SanVetic AS. Шляхом перемовин була узгоджена фінансова гарантія у 29 млн євро.
 
«99% питання вже вирішено. В усній формі сторони підтвердили свою готовність працювати. Ми очікуємо, що вже за тиждень домовленості буде оформлено на папері», - додав перший заступник мера.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...