App Store Google Play

Дмитро Погребов розповів про приємні несподіванки від ЄБРР і назвав переваги нової структури міськради

01.03.2016 19:20
Дмитро Погребов розповів про приємні несподіванки від ЄБРР і назвав переваги нової структури міськради

Проект нової структури міської ради буде представлений на розсуд дніпропетровців уже у найближчий час. Перед цим документ презентують перед депутатами. Перший заступник міського голови Дмитро Погребов каже, тепер презентувати проект є перед ким. Адже після вчорашньої сесії у міськраді нарешті сформована конструктивна більшість. Які переваги матиме нова структура, чи виграють від цього містяни та яку несподіванку Дніпропетровськ отримав від ЄБРР – про це Дмитро Погребов розповів у ході традиційної прес-конференції.

Дмитро Погребов розповів, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії PricewaterhouseCoopers дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015  р.

«Це дослідження було не з дешевих. Скоріш за все, для цього були використані грантові кошти. І це дослідження – ніби подарунок для нас. Рекомендації PricewaterhouseCoopers такі, що місто платоспроможне і цілком може собі дозволити кредити», - сказав Погребов.

Перший заступник міського голови підкреслив, що результати дослідження консалтингової компанії у галузі розвитку Дніпропетровська співпадають з баченням команди Бориса Філатова на 90%.

Як неодноразово зазначав Дмитро Погребов, стара структура, за якою і досі працює муніципалітет, - складна і не піддається контролю. Саме через це багато закордонних інвесторів не хочуть ризикувати, вкладаючи сюди свої інвестиції.

Для того, аби докорінно змінити цю думку, у новій структурі кількість розпорядників коштів різко скоротиться – з 19 до 7 підприємств, а кількість робітників скоротиться на 30%. Ще одна важлива деталь – централізований контроль. Він необхідний для того, аби позбавити недобросовісних чиновників проводити тіньові оборудки з коштами дніпропетровців.

Теги: міськрада

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...