App Store Google Play

Сесії в АНД райраді проходять з порушенням регламенту і законодавства, а Збарська тепер працюватиме у виконкомі району

25.02.2016 23:30
Сесії в АНД райраді проходять з порушенням регламенту і законодавства, а Збарська тепер працюватиме у виконкомі району

25 лютого відбулася чергова 4-та сесія Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.

Треба зазначить, що сесія розпочиналась дивно і тривала дивно.

Спочатку намагались зібрать депутатів, потім з'ясувалось, що "треба почекать, бо хтось сидить в столовій".

При реєстраці виявилось, що попередньо зареєстровано 41 депутат, а в залі присутні лише 38 - тобто 3 депутати зареєструвались і одразу пішли у своїх справах.

В раді АНД району не прийнято розпочинати і завершувати сесію виконанням державного Гімну України - головуючий просто каже "ну що, всі?" і "до побачення".

Під голосування за порядок денний депутати зауважили, що під час засідання комісій їм не було надано текст протоколу про подовження терміну повноважень квартальних комітетів (питання №14) та попросили надати відповідний текст і зробити невелику перерву у засіданні для ознайомлення. Голова райради Олексій Пермяков сказав, що "після сесії, якщо захочете - почитаєте". На зауваження депутатів і громадських активістів, що таке голосування є незаконним, Пермяков лише посміхнувся.

Потім голосували за реєстрацію депутатської групи "Громадська сила" - не фракції, а саме групи. Персональний чи кількісний склад оголошений не був. Тобто голосували "всліпу". Зауважимо, що від партії "Громадська сила" до райради було обрано лише 8 депутатів. Рішення було прийнято 25 голосами. Також було оголошено про створення фракції Опоблоку (14 депутатів, відповідно до отриманих мандатів). 

Представник "УКРОПу" Тетяна Лещенко поставила питання про реєстрацію відповідної фракції - відмовили без пояснення причин.

Питання №3 - про внесення змін до персонального складу постійних комісій. Тетяна Лещенко депутатське звернення про пропорційне представництво "УКРОПу" в комісіях - знову відмова з коментарем "потім подивимось".

При цьому голова райради Олексій Пермяков звернув увагу депутатів "УКРОПу", що нібито були якісь образи у соціальній мережі "Фейсбук", але на чию адресу вони були, від кого (чи взагалі це має відношення до депутатів даної ради чи депутатів даного політичного об'єднання) - він пояснити не зміг. Лише зауважив, що він це так не залишить. 

Наступне питання у порядку денному - про затвердження заступників голови та керуючого справами виконкому. Один заступник у пермікова вже є - це Владислав Алексєєв, депутат від БПП.

Новими заступниками обрано (до речі, також намагались "протягти" без представлення особисто):

1. Геращенко Олександр - з середини 2015р. працював в КП "АТУ", зараз працює в КП "Міське управління справами". 

2. Борисенко Андрій - головний юрист райради, депутат від Опоблоку. 

3. керуюча справами - Петренко Наталя, яка і до цього займала зазначену посаду. 

Далі був проголосований виконавчий комітет ради у складі 13 осіб.

До нового виконкому увійшли вищезазначені посадовці, а також депутати міської ради від "Громсили" Катерина Збарська та Абдула Ельдаров.

Єдиний позитив у всій сесії - це попри негативні прогнози проголосований майже одноголосно перехід до системи ProZorro.

Під час голосування програми розвитку загальної середньої освіти присутні поставили питання представнику відділу освіти про відомі факти відверто сепаратистських настроїв серед вчителів історії у районі. На що отримали відповідь: "Ну що ж... зверніться до директора школи..." Тобто ні номер навчального закладу, ні прізвище вчителя нікому з присутніх, тим більше очільникам району цікаве не було. Абсолютна байдужість.

Нарешті, останнє питання у затвердженому порядку денному - все ті ж квартальні комітети. І знову виникло питання про текст положення. Головуючий був непохитний. Навіть попередження про заяву до суду та звернення до міської ради про незаконність голосування і його скасування не подіяли. Питання було проголосовано формально. 

Під час сесії Тетяна Лещенко також подала депутатський запит щодо незаконних канікул, які були у дітей району під час зміни постачальника харчування у школи. Згідно Закону про місцеве самоврядування головуючий принаймі мав зачитати запит та поставити на голосування питання про включення до порядку денного. Він просто відмахнувся від папірця. 

На всі питання депутати отримували лише відповідь "почекаєте до наступної сесії". 

На тому сесію було оголошено закритою з коментарем "МИ СВОЇ питання розглянули, до побачення".

Депутати "УКРОПу" звернулись до заступника голови Владислава Алексєєва, який знизав плечима і сказав: "я ж порядок денний не формую, йдіть до Пермякова".

У приймальні голови райради секратар сказала, що він відмовляється приймати присутніх. Зрештою депутати потрапили в кабінет, де відбувся такий діалог:

Пермяков: - приходьте у прийомні часи, я з вами поговорю.

Лещенко: - як депутат я маю право звертатись до вас поза графіком прийому.

Пермяков: - ну тоді як депутат йдіть до мого заступника Алексєва, він веде роботу з депутатами.

Лещенко: - він не формує порядок денний.

Пермяков: - а мені яка справа? Я з вами розмовляти не бажаю.

Після цього він почав тікати коридорами. Слід зазначити, що розмовляв він в цей момент лише з депутатами-жінками.

Отакі справи в Амур-Нижньодніпровському районі.

    

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...