App Store Google Play

Чечелівські депутати підтримують КБ "Південне" і нагадують громадянам про інститут нарзесів

25.02.2016 08:15
Чечелівські депутати підтримують КБ "Південне" і нагадують громадянам про інститут нарзесів

24 лютого відбулася чергова сесія Чечелівської (Красногвардійської) райради. Депутати району дисципліновані - була майже 100%-ва явка (на відміну від міської чи обласної рад).

Під час засідання були затверджені положення про фінансове управління, відділ освіти, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, терцентр соціального обслуговування, управління праці і соцзахисту.

Цікаво, що районнй депутати приймають Звіт про виконання програми соційально-економічного розвитку, однак майже не мають впливу на перебіг програми на протязі року, оскільки йде перехресне фінансування з бюджетів різного рівня. Тож обранці беруть це питання під особливий контроль.

Також було підписано листа до Верховної Ради України про підтримку генерального інженера КБ "Південне" Дегтярьова, якого наразі звільняють з посади.

Додатковим питанням стало голосування за впровадження системи ProZorro - Чечелівський район одноголосно "за". Наступного тижня відбудуться навчальні семінари для посадовців.

І наостанок було проголосовано питання про оновлення народних засідателів районного суду. Виявляється, фактично список громадян, які можуть бути народними засідателями, фактично не оновлювався як мінімум останні 20 років. Тобто формально списки подавадися кожні два роки, однак в них були одні й ті самі люди, які не виконували свої обов'язки. І навіть не було комісії, яка затверджувала склад нарзесів. Наразі народні засідателі можуть приймати участь у розгляді лише цивільних справ, однак в подальшому це будуть також і кримінальні справи. Тому було прийнято рішення активізувати роботу самого інституту нарзесів, а також нагадати громадянам, що вони можуть приймати участь в роботі судової системи і таким чином будувати країну. Добровольців, що відповідають вимогам і готові працювати, вже чекають у райраді.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...