App Store Google Play

"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

15.02.2016 18:50
"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» отримало на позаконкурсних умовах – без конкурентів і земельного аукціону, 7,5 гектара бориспільської землі. Це явно свідчить про зловживання службовим становищем із боку представників органів місцевого самоврядування Борисполя.

Про повідомив народний депутат Віталій Купрій.

"За встановленою законодавством процедурою «Рошен» мав звернутися до міської ради з проханням знайти їм ділянку. Міська рада мала б перевірити наявність вільних територій і організовувати земельний аукціон. У аукціоні мали б взяти участь компанії, які, крім «Рошен», хочуть отримати землю в оренду. І серед цих пропозицій міська рада мала б найвигіднішу для міста.

Проте земельні ділянки були передані «Бісквітному комплексу «Рошен» у суборенду в обхід земельного аукціону. При цьому журналісти отримали договір суборенди ділянки площею 7,5 гектара, укладений між вказаним комунальним підприємством і ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен».

Коментуючи зазначену ситуацію щодо відсутності проведення аукціону, мер Борисполя заявив, що проведення аукціону забирає занадто багато часу.

Таким чином, у діях посадових осіб Бориспільської міської ради вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Звернувся до Генпрокурора Віктора Шокіна з вимогою негайного внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А також розпочати розслідування на яких умовах президентська корпорація співпрацює з органами місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...