App Store Google Play

У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

10.02.2016 12:20
У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

31 січня за адресою площа Соборна 10 стався рейдерський захват будівлі, де працює міжнародна компанія Gconnect. Про це стало відомо на прес-конференції у «ДНІПРО-ПОСТ».

За інформацією власника споруди та земельної ділянки, підприємця Станіслава Снежковського, 17 озброєних осіб у військовій формі увірвалися на територію. Погрожуючи охоронцю, забрали у нього усі ключі та змусили покинути будівлю.

«Вже наступного дня навколо споруди була залізна огорожа. На будь-який контакт ці люди не йдуть, спілкуватися не бажають», - зазначив він.

Швейцарський інвестор, бізнесмен у сфері інформаційних технологій Крістіан Вольбір таким станом речей не задоволений, бо вкласти у дніпропетровський філіал компанії Gconnect планувалося один мільйон доларів.

«Ми співпрацює з видавництвами, страховими компаніями у всьому світі. До Україні я маю особливу любов. І ця ситуація збила з пантелику усіх. Тому ми тепер роздумуємо чи вкладати гроші в цю справу у вашій країні», - зазначив Вольбір.

Експерт в області IT-аутсорсінгу та автор наукових досліджень інвестиційного потенціалу України Віталій Осадчий впевнений, що Україна має великий потенціал у розвитку IT-технологій. Однак для цього повинен бути благоприємний інвестиційний клімат.

«Зараз наша країна має інвестицій у сфері IT лише на 4,5 млрд доларів, у майбутньому ця цифра може бути більшою мінімум у п’ять разів. Потрібно тільки на це працювати», - розповів він.

На сьогодні у зв’язву з фактом захвату порушено кримінальну справу. На завтра призначене перше судове засідання. Однак реакція правоохоронних органів на заяву була ніякою – на місце злочину ніхто не приїхав та з «загарбниками» не спілкувався. Розглядати даний інцидент потрібно як ласий шматок землі у центрі міста, а не як перешкоджання впровадженню міжнародних інвестицій у Дніпропетровськ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....