App Store Google Play

Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

01.02.2016 12:30
Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

У Бабушкінському районному суді м.Дніпропетровська тривають слухання у справі лідера Павлоградського осередку "Правого Сектору", добровольця Ярослава Тарасенко.

Події, під час яких затримали Ярослава Тарасенка та інших павлоградських активістів, розпочалися масовими обшуками 7 жовтня 2015р. Побратими затриманих кажуть про системне знищення добровольчого руху з боку МВС.

Комп’ютерна система суду розподілила розгляд справи на суддю Миколая Решетніка, відомого у справах проти майданівців. 

"Це визвало обурення присутніх патріотів, які прийшли підтримати свого побратима, який є бійцем ДУКа, який підтримував Майдан, який захищав народ та землю України від ворога, в самих запеклих точках АТО та продовжував боротьбу з внутрішнім ворогом, за що і знаходиться вже 4 місяці за гратами", - йдеться у повідомленні.

Обурення визвало той факт, що на теперішній час по відношенню судді Решетніка порушено кримінальне провадження, він підозрюється у винесенні неправосудних рішень та незаконних затримань осіб (ч.3ст.371, ч.2 ст.375 КК). Він ухвалив в тому ж суді низку рішень об арешті активістів Майдана 26 січня 2014 року.

Слід також зазначити, що інший суддя, який виносив аналогічні рішення, Бібік – знаходиться в розшуку. В цілому по подіям 26 січня відкрито 16 кримінальних справ.

Захисником Погосяном Сергієм, було заявлено клопотання про відвід судді Решетніка, яке іншим суддею було задоволено.

Нова суддя у справі - Шевцова Тамара.

Водночас Ярослава Тарасенко під час перерви у судовому засіданні нагороджено відзнакою Збройних Сил України "За доблесть та звитягу".

30 січня Ярославу Тарасенко подовжили термін перебування під вартою на 30 днів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...