App Store Google Play

Секрети оренди землі: як обійтись без депутатських рішень

31.01.2016 14:00
Секрети оренди землі: як обійтись без депутатських рішень

Депутат Дніпропетровської міської ради Дмитро Хозін розповів про виявлені шахрайські схеми здачі землі "в оренду".

"2 дні тому взяв участь у засіданні депутатської комісії, що відповідає за торгівлю та підприємництво Новокодацькому районі (Ленінському).

Ситуація:
Ділянка землі, колишній оренді у громадянина Н., через непрацюючу міськраду та бюрократію, не був продовжений. Договір оренди закінчився.

Не чекаючи сесії, комунальне підприємство "Управління з організації благоустрою ..." самостійно здало в оренду шматок цієї землі іншому підприємцю М. на 3! роки.

І що найцікавіше - здало в оренду для використання за НЕ цільовим призначенням. Посилаючись на прийняте рішення 39/35 від 29.05.2013г.

Слово "оренда" в договорі замінили на "використання", і чітко у назві вказали "нема за цільовім ПРИЗНАЧЕННЯ". Цікаво, навіщо тоді взагалі цільове призначення, генплан і депутати районні та міські, якщо одне КП може створювати такий хаос у сфері оренди землі? Про те, чому сума в договорі не написана, я взагалі мовчу. Можливо договір писався наспіх для депутатської комісії.

Так, ще розглядалося питання газової заправки на Коммунарі біля супермаркету Сільпо. Після вибуху аналогічної заправки неподалік, жителі стали з побоюванням ходити в супермаркет і писати запити до райради про законність заправки. Як виявилося - незаконно, повинна бути дистанція в 300 метрів. І "Схід-Газ" навіть самі пообіцяли демонтувати заправку, правда терміни не уточнили", - пише Дмитро Хозін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...