App Store Google Play

Секрети оренди землі: як обійтись без депутатських рішень

31.01.2016 14:00
Секрети оренди землі: як обійтись без депутатських рішень

Депутат Дніпропетровської міської ради Дмитро Хозін розповів про виявлені шахрайські схеми здачі землі "в оренду".

"2 дні тому взяв участь у засіданні депутатської комісії, що відповідає за торгівлю та підприємництво Новокодацькому районі (Ленінському).

Ситуація:
Ділянка землі, колишній оренді у громадянина Н., через непрацюючу міськраду та бюрократію, не був продовжений. Договір оренди закінчився.

Не чекаючи сесії, комунальне підприємство "Управління з організації благоустрою ..." самостійно здало в оренду шматок цієї землі іншому підприємцю М. на 3! роки.

І що найцікавіше - здало в оренду для використання за НЕ цільовим призначенням. Посилаючись на прийняте рішення 39/35 від 29.05.2013г.

Слово "оренда" в договорі замінили на "використання", і чітко у назві вказали "нема за цільовім ПРИЗНАЧЕННЯ". Цікаво, навіщо тоді взагалі цільове призначення, генплан і депутати районні та міські, якщо одне КП може створювати такий хаос у сфері оренди землі? Про те, чому сума в договорі не написана, я взагалі мовчу. Можливо договір писався наспіх для депутатської комісії.

Так, ще розглядалося питання газової заправки на Коммунарі біля супермаркету Сільпо. Після вибуху аналогічної заправки неподалік, жителі стали з побоюванням ходити в супермаркет і писати запити до райради про законність заправки. Як виявилося - незаконно, повинна бути дистанція в 300 метрів. І "Схід-Газ" навіть самі пообіцяли демонтувати заправку, правда терміни не уточнили", - пише Дмитро Хозін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...