App Store Google Play

Як повернути місту багатомільйонні борги за комуналку, радились чиновники і громадські активісти

30.01.2016 17:00
Як повернути місту багатомільйонні борги за комуналку, радились чиновники і громадські активісти

Виконувач обов'язків заступника Дніпропетровського міського голови Михайло Лисенко разом з директором ГО “Інститут реформ та інновацій” Станіславом Абрамовим провели нараду з керівниками комунальних підприємств міста, на якій обговорювалась концепція повернення боргів населення за комунальні послуги.

Інститутом реформ та інновацій було запропоновано концепцію по виходу з ситуації з наявною заборгованістю населення перед комунальними підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги.

Суть концепції полягає у стягненні заборгованості в судовому порядку, замість розклеювання оголошень про заборгованість та зверненню до сумлінності боржників. Докладніше можна прочитати у статті Станіслава Абрамова на нашому сайті.

З метою реалізації концепції 28 січня в. о. заступника міського голови Михайло Лисенко скликав спеціальну нараду з керівниками водоканалу, ЖКП, поставників теплової енергії на якій за участі директора Інституту реформ та інновацій було обговорено проблеми судового стягнення заборгованостей.

Проблема виявилась більш масштабною, ніж здавалось до цього часу. Ухилення від укладення договорів споживачами, їх небажання сплачувати рахунки, небажання суддів звільняти комунальні підприємства від судового збору при поданні заяв та позовів або відстрочувати їх оплату, яке викликано, в тому числі, і наявністю заборгованості у самих суддів, ухилення від виконання зобов'язань державними виконавцями та багато інших факторів. Директор Інституту передав зразки заяв для подачі в суд керівникам комунальних підприємств.

Не дивлячись на це, концепцію виходу із ситуації, що склалася, було знайдено, запропоновано оптимальний варіант та виявлені проблеми зараз проробляються експертною радою Інституту. Паралельно з цим директори комунальних підприємств виконують отримані від Михайла Лисенка завдання із впровадження тих ідей, які були озвучені на нараді.

Так чи інакше, але керівництво міста продемонструвало налаштованість на повернення боргів перед бюджетом міста і готовність прислухатись до слушних порад громадських активістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...