App Store Google Play

Працьовиті дніпропетровські засуджені вирощують скотину і виготовляють купу корисних штук

28.01.2016 09:50
Працьовиті дніпропетровські засуджені вирощують скотину і виготовляють купу корисних штук
Робочий одяг, взуття, постільну білизну, вироби з металу та деревини, ремонт авто – ці товари й послуги пропонують ті, хто перебуває у виправних колоніях. Через працю засуджені переосмислюють свою провину. При дев’яти виправних закладах області діють металообробне, деревообробне, швацьке та інші виробництва. Завдяки цьому на ринку з’являється товар, який підприємства регіону можуть придбати за соціальними цінами. Про це розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

«У колоніях Дніпропетровщини засуджені працюють на сільськогосподарському, металообробному, ковальському, деревообробному та інших виробництвах. У результаті на ринок виходить товар за доступними цінами. У минулому році засуджені перевиконали виробничий план майже на 18%. Чистий прибуток від реалізованої продукції склав близько 3 млн. грн. За виручені кошти покращуються умови перебування засуджених», – зазначила начальник управління Ірина Федорчук.

У Солонянській ВК №21 виготовляють сітку рабицю, тротуарну плитку, черепицю, а для благоустрою – дитячі майданчики, вироби з металу та деревини, лави.
 
Жовтоводська ВК №26 надає послуги з розпилу лісу. Ще один напрямок – виробництво альтернативних видів палива. Це пілети і вугільно-лігнінові брикети. Продукція сертифікована й за ціною значно нижче за інші види палива.
 
У Дніпродзержинській колонії №34 шиють спецодяг для залізничників, шахтарів, медиків, робітників харчової промисловості та ін.
 
У Широківському виправному центрі №75 утримують велику рогату худобу, свиней, овець, коней. Також підприємство займається бджільництвом, виготовляє олію, масло, борошно та крупи.
 
У Орджонікідзевському ВЦ №79, крім спецодягу, виробляють шлакоблок, плитку, бордюри та відливи, які можуть бути використані для потреб регіону.
 
Засуджені Криворізької колонії №80 спеціалізуються на обробці металу та виготовленні кованих виробів. А у Дніпропетровській ВК №89 виготовляють металопластикові вікна та надають послуги з ремонту автомобілів.
 
Будь-які металоконструкції за макетом замовника виготовлять у Синельниківській ВК №94. Серед продукції – піддони, бруси, ящики. П’ятихатська ВК №122 має швацьке виробництво, а також випускає бордюри, будівельні блоки, столярні вироби. У Ігренському ВЦ №133 – виробництво господарчого мила.
 
Виробничі потужності виправних установ області дозволяють виконувати як разові замовлення, так і серійні.
 
Додаткову інформацію можна отримати у відділі виробничої діяльності Управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровської області за тел.: (056) 740-34-76.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...