App Store Google Play

Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

26.01.2016 16:00
Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

Близько сотні дніпропетровців зібралися 26 січня під будівлею Дніпропетровської обласної прокуратури, аби змусити прокурорів відзвітувати про хід кримінальних проваджень за подіями дворічної давнини.

Після наполегливих вимог до мітингарів вийшов заступник обласного прокурора Олег Халін, який запросив в п'ятницю на предметну розмову учасників подій і безпосередньо постраждалих в побитті "тітушками".

Також він порадив постраждалим написати заяву, щоб розпочати кримінальне провадження проти замовників побиття мітингарів 26 січня 2014 року.

Серед учасників акції були присутні учасники і постраждалі 26 січня 2014 року, правозахисники, журналісти.

За словами Олега Ханіна, саме після його затвердження на посаді заступника обласного прокурора, справи стосовно винуватців подій дворічної давнини почали активно провадитися і передаватися до суду.

"Дві справи вже передано в суд. Ще кілька на стадії завершення розслідування", - запевнив зібрання заступник обласного прокурора. 

Як відомо, у Кіровському райсуді слухаються щонайменше три справи по подіях 26 січня 2014 року. В обвинуваченні щодо дніпродзержинця Ігоря Продана та екс-посадовців облради та ОДА Віктора Науменка та Ростислава Ботвінова потерпілими значаться як журналісти, так і активісти та випадкові перехожі. Їх обвинувачують у сприянні тітушкам, що нападали на активістів майдану та журналістів. А у справі за обвинуваченням міліціонерів взагалі не визначені потерпілі. Як наголосив прокурор, у разі доведення підозри щодо Ботвінова, який є депутатом облради, він позбудеться мандату на законних підставах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...