App Store Google Play

Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

26.01.2016 16:00
Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

Близько сотні дніпропетровців зібралися 26 січня під будівлею Дніпропетровської обласної прокуратури, аби змусити прокурорів відзвітувати про хід кримінальних проваджень за подіями дворічної давнини.

Після наполегливих вимог до мітингарів вийшов заступник обласного прокурора Олег Халін, який запросив в п'ятницю на предметну розмову учасників подій і безпосередньо постраждалих в побитті "тітушками".

Також він порадив постраждалим написати заяву, щоб розпочати кримінальне провадження проти замовників побиття мітингарів 26 січня 2014 року.

Серед учасників акції були присутні учасники і постраждалі 26 січня 2014 року, правозахисники, журналісти.

За словами Олега Ханіна, саме після його затвердження на посаді заступника обласного прокурора, справи стосовно винуватців подій дворічної давнини почали активно провадитися і передаватися до суду.

"Дві справи вже передано в суд. Ще кілька на стадії завершення розслідування", - запевнив зібрання заступник обласного прокурора. 

Як відомо, у Кіровському райсуді слухаються щонайменше три справи по подіях 26 січня 2014 року. В обвинуваченні щодо дніпродзержинця Ігоря Продана та екс-посадовців облради та ОДА Віктора Науменка та Ростислава Ботвінова потерпілими значаться як журналісти, так і активісти та випадкові перехожі. Їх обвинувачують у сприянні тітушкам, що нападали на активістів майдану та журналістів. А у справі за обвинуваченням міліціонерів взагалі не визначені потерпілі. Як наголосив прокурор, у разі доведення підозри щодо Ботвінова, який є депутатом облради, він позбудеться мандату на законних підставах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...