App Store Google Play

Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

26.01.2016 16:00
Дніпряни прийшли до Дніпропетровської прокуратури за звітом про покарання винних у побитті Майдану

Близько сотні дніпропетровців зібралися 26 січня під будівлею Дніпропетровської обласної прокуратури, аби змусити прокурорів відзвітувати про хід кримінальних проваджень за подіями дворічної давнини.

Після наполегливих вимог до мітингарів вийшов заступник обласного прокурора Олег Халін, який запросив в п'ятницю на предметну розмову учасників подій і безпосередньо постраждалих в побитті "тітушками".

Також він порадив постраждалим написати заяву, щоб розпочати кримінальне провадження проти замовників побиття мітингарів 26 січня 2014 року.

Серед учасників акції були присутні учасники і постраждалі 26 січня 2014 року, правозахисники, журналісти.

За словами Олега Ханіна, саме після його затвердження на посаді заступника обласного прокурора, справи стосовно винуватців подій дворічної давнини почали активно провадитися і передаватися до суду.

"Дві справи вже передано в суд. Ще кілька на стадії завершення розслідування", - запевнив зібрання заступник обласного прокурора. 

Як відомо, у Кіровському райсуді слухаються щонайменше три справи по подіях 26 січня 2014 року. В обвинуваченні щодо дніпродзержинця Ігоря Продана та екс-посадовців облради та ОДА Віктора Науменка та Ростислава Ботвінова потерпілими значаться як журналісти, так і активісти та випадкові перехожі. Їх обвинувачують у сприянні тітушкам, що нападали на активістів майдану та журналістів. А у справі за обвинуваченням міліціонерів взагалі не визначені потерпілі. Як наголосив прокурор, у разі доведення підозри щодо Ботвінова, який є депутатом облради, він позбудеться мандату на законних підставах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...