App Store Google Play

Суд заарештував Дніпропетровську "Оперу" за борги держбанку

25.01.2016 11:40
Суд заарештував Дніпропетровську "Оперу" за борги держбанку

Суд арештував розважальний центр, який оточення екс-нардепа Яценюка не віддало держбанку.

За зверненням слідчого Генпрокуратури Івана Харченка суд арештував культурно-розважальний комплекс «Опера» у м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 23. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду м.Києва від 14 січня.

Арешт накладено в рамках кримінального провадження за фактом розтрати коштів державного АТ АТ «Родовід Банк» через кредитний договір із ТОВ «Індастріал Білдінг Компані» від 14 січня 2010 р. Йшлося про позику на суму 212,50 млн грн. під 24% річних.

На забезпечення кредиту банк отримав в іпотеку культурно-розважальний комплекс «Опера» у м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 23, площею 5422,5 кв.м., а також нежитлові будівлі на вул. Шевченка, 41, площею 349 кв.м. Це майно оцінювалося у 145,43 млн грн.

Для забезпечення по кредиту в іпотеку банку також передали земельну ділянку площею 40,1 га в Обухівському районі Київської області. Однак згодом з’ясовано, що у місцевому управлінні Держкомзему така ділянка не зареєстрована.

27 травня 2014 р. фірму «Індастріал Білдінг Компані» визнано банкрутом, на підставі чого виконавче провадження про стягнення заборгованості за кредитним договором було закрито. За даними слідства, службові особи «Індастріал Білдінг Компані» фактично зараз використовують вищевказані нежитлові приміщення і будівлі, а також вживають заходи щодо зняття арешту, накладеного на майно боржника.

Суд позов прокуратури задовольнив і наклав на будівлі арешт, а також позбавив службових осіб «Індастріал Білдінг Компані» та інших осіб права відчуження та розпорядження цим майном.

Відомо, що загальна сума боргу «Індастріал Білдінг Компані» перед «Родовід Банком» складає 245,80 млн грн., з яких 197,16 млн грн. – сума основного боргу.

«Індастріал Білдінг Компані» з 2009 року була оформлена на Миколу Касьяна. Цю фірму пов’язували з екс-нардепом від «Фронту змін» Денисом Дзензерським.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...