App Store Google Play

У Коломойського забирають авіаційний бізнес?

22.01.2016 16:55
У Коломойського забирають авіаційний бізнес?

Фонд держмайна виступив з ініціативою повернути державі "Дніпроавіа" і Дніпропетровський аеропорт, вирішивши, що "приватівці" не виконали взяті на себе зобов'язання.

Як з'ясувала «ДС», в протистояння зі структурами головного «приватівця» вплуталося приватизаційне відомство. Фонд державного майна в середині січня направив позов до Господарського суду Дніпропетровської області до місцевої компанії «Галтера» з вимогою розірвати договір купівлі-продажу, укладений з нею 28 серпня 2009 Відповідно до нього, як повідомляла "ДС", "Галтера" придбала у ФДМУ 94,572% акцій ВАТ «Авіакомпанія «Дніпроавіа», ставши єдиним учасником приватизаційного конкурсу. На ньому дніпропетровці запропонували за держпакет 59017000 грн. (або на 600 тис. грн. більше стартової ціни).

Чому Фонд держмайна згадав про цю історію через шість років після завершення приватизації? У відомстві Ігоря Білоуса кажуть, що «Галтера» затвердила концепцію післяприватизаційного розвитку «Дніпроавіа», зобов'язавшись інвестувати в оновлення міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» (після приватизації в 2011 р він був виділений з авіакомпанії в її 100%  «дочку») 882 млн грн. Ці кошти повинні були бути вкладені в компанію в рамках підготовки дніпропетровського аеропорту до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу (як відомо, Дніпропетровськ втратив можливість претендувати на проведення матчів Євро-2012 ще в травні 2009 р).

Головним же пунктом зобов'язань «Галтера» була передача «Дніпроавіа» штучної злітно-посадкової смуги довжиною 2,86 км, радіомаякову системи РМС СП - 80 М та земельних ділянок під ними для створення на їх базі державного підприємства.

У серпні минулого року ФДМУ провів перевірку виконання умов договору з покупцем «Дніпроавіа» і прийшов до висновку, що з передбачених 882 млн грн. «Галтера» внесла інвестицій лише на 142 млн грн. На підставі цього приватизаційне відомство зафіксувало порушення цією компанією взятих при купівлі акцій зобов'язань. Відповідне рішення у вересні затвердив перший заступник голови ФДМУ Дмитро Парфененко, а через кілька місяців після цього Фонд ініціював судові розгляди зі своїм опонентом.

Незважаючи на такий бойовий настрій чиновників, поки особливими успіхами в боротьбі за компанію, ключовим активом якої є вже згаданий аеропорт Дніпропетровська, Фонд державного майна похвалитися не може.

«Приват» у властивій йому манері не став чекати біля моря погоди і затіяв гру на випередження. Як з'ясувала «ДС», компанія «Галтера» подала позов до Окружного адмінсуду Києва до ФДМУ, зажадавши визнати недійсним вересневе рішення, підписане Парфененко. Компанія повідомила, що вона ініціювала продовження терміну виконання інвестиційної програми, зазначивши, що відповідно до розпорядження керівництва Збройних сил України на території аеропорту «Дніпропетровськ» розташована військова авіація і наземна техніка, що забезпечує виконання польотів авіації.

«Всі об'єкти аеропорту, в тому числі штучна злітно-посадкова смуга, аеродромні споруди, ангари, руліжні доріжки, спільно експлуатуються "Дніпроавіа" та Збройними силами України. А тому припинення їхньої експлуатації для проведення ремонтних робіт, реконструкції або будівництва в рамках виконання інвестиційної програми призведуть до порушення процесів взаємодії аеропорту і військових», - заявили в «Галтера».

«Приватівці» зуміли достукатися до суддів Окружного адмінсуду, який наприкінці грудня скасував спірне рішення ФДМУ, визнавши його «необгрунтованим і нерозсудливим». Якщо цей вердикт буде залишений в силі апеляційною інстанцією, відомство Ігоря Білоуса ризикує позбутися наріжного каменя в ініційованому їм реприватизаційному процесі. Чого, як можна здогадатися, і домагається група «Приват», яка зберігає домінірующе становище на українському авіаційному ринку, поширюючи вплив, крім «Дніпроавіа», на авіакомпанії МАУ і «Роза вітрів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...