App Store Google Play

Нова робота - запорука повернення до мирного життя

22.01.2016 13:45
Нова робота - запорука повернення до мирного життя

У Дніпропетровській області військовослужбовцям дають реальну можливість опанувати нові сучасні професії. Ідею реалізували в ОДА. Деталі розповів радник голови аміністрації Іван Начовний.

Управління комп’ютером, вивчення офісних програм, робота з Інтернет-додатками – це програма IT-курсів, за якою навчатиметься чергова група демобілізованих. Підвищувати комп’ютерну грамотність будуть десять бійців. Це один із способів, який допоможе їм адаптуватися до мирного життя та знайти роботу. Нині на Дніпропетровщині на IT-курсах навчаються понад 70 військових. 

«Соціалізація демобілізованих – один з пріоритетів облдержадміністрації. Ми допомагаємо АТОшникам підвищити рівень знань та здобути нову спеціальність. Для них організовані безкоштовні ІТ-курси й курси англійської мови. Також бійці мають нагоду вивчитися на водіїв громадського транспорту. Сьогодні ще десять учасників АТО почали вивчати комп’ютерну грамотність», – зазначив  Іван Начовний. Також він побажав студентам наснаги та віри у свої сили.

31-річний Олексій Тарасов за фахом – медик. АТО пройшов у складі 20-го окремого мотопіхотного батальйону. Розпочинав бойовий шлях у Мар’їнці, у ній же і закінчив. Згадує, увесь час знаходився на передовій: був в оточенні, ледве не потрапив у полон, витягав на собі поранених. Сьогодні хлопець намагається повернутися до мирного життя. «Вирішив піти на комп’ютерні курси. Хоча я упевнений користувач, та нові знання у заваді не стануть. Комп’ютерна грамотність у медицині згодиться».

Нові знання учасникам АТО передаватиме Денис Кушніренко. Викладач каже, що буде вперше працювати з подібною групою студентів. Обіцяє, знайти підхід до кожного. «Курс розрахований на базове освоєння комп’ютера. Він включає вивчення ПК, офісних програм, Інтернет-додатків, правильний пошук веб-інформації», – зазначив учитель.

Курси триватимуть більше трьох місяців. По закінченню випускники отримають відповідні сертифікати.

Запис на освітні курси продовжується. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.

Військовослужбовцям, які бажають опанувати нову професію, слід звертатися до Центру допомоги бійцям АТО та їх сім'ям при ОДА за адресою: пр. Кірова, 1 (1-й поверх), каб.105, або за телефоном: (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...