App Store Google Play

Нардеп Купрій закликає ВРЮ розглянути звільнення одіозного судді Чауса 28 січня

21.01.2016 16:40
Нардеп Купрій закликає ВРЮ розглянути звільнення одіозного судді Чауса 28 січня

Народний депутат України, член політради УКРОПу Віталій Купрій закликає Вищу раду юстиції розглянути питання про звільнення судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса на засіданні 28 січня.

З відповідною заявою нардеп звернувся до членів ВРЮ перед початком сьогоднішнього засідання.

Політик нагадав, що звільнення Чауса за винесення завідомо неправосудних рішень щодо активістів Революції гідності ВРЮ повинна була розглянути ще 17 грудня, проте на засідання суддя не з'явився нібито через хворобу.

Купрій зазначив, що неявка не була обумовлена поважними причинами, як того вимагає закон. Вже через кілька днів Чаус раптово одужав, приступив до виконання своїх обов'язків в Дніпровському райсуді Києва і навіть розглянув клопотання Генеральної прокуратури про зміну запобіжного заходу голові політради УКРОПу Геннадія Корбана, провівши більш ніж 30-годинне засідання по цій справі.

Нардеп також повідомив, що подав письмове депутатське звернення до ВРЮ, де вказано ряд додаткових фактів порушення присяги суддею Чаусом. Зокрема, мова йде про винесення ним рішень, які надають правоохоронцям право вилучати оригінали судових справ з інших проваджень, що може призвести до їх фальсифікації.

Крім того, під час засідання 21 січня членам ВРЮ був переданий перелік зловживань, допущених Чаусом під час процесу над Корбаном і затриманим у його справі.

«Я прошу вас розглянути ці питання та повідомити громадськості про прийняте рішення», – заявив Купрій, підкресливши при цьому, що у відповідності зі статтею 32 закону про Вищу раду юстиції, у разі повторної неявки судді Чауса на засідання ВРЮ має право розглянути це питання без його участі.

Теги: суд, Купрій, ВРЮ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...