App Store Google Play

Депутатів Павлоградської міської ради у повному складі запросили до суду

20.01.2016 10:30
Депутатів Павлоградської міської ради у повному складі запросили до суду

Незвичайне судове засідання мало відбутися 18 січня в Павлоградському міськрайсуді. Громадянин Павлограда Володимир Курдюков, який, до всього іншого, є членом Громадської Ради, просить суд визнати неправомірними дії секретаря Павлоградської міськради Євгена Аматова.

А неправомірність полягає в тому, що Володимир Курдюков, як член Громадської ради, 26 листопада 2015р. прийшов на засідання бюджетної депутатської комісій, яке проходило в кабінеті секретаря міськради Євгена Аматова. Але Євген Вадимович в категоричній формі зажадав, щоб активіст вийшов з його кабінету. З кабінету він вийшов, але миритися з таким станом не став.

"Я пояснив Євгену Вадимовичу, що я - член Громадської ради та моя присутність на засіданні погоджена з головою комісії. Але крики «Вийди геть з мого кабінету!» тривали. Я вийшов, хоча мав повне право там перебувати", - розповів Володимир Курдюков.

Активіст звернувся до суду.

10 грудня на засіданні Громадської ради, на яке, до речі, були запрошені і депутати Павлоградської міської ради, Євген Аматов публічно приніс вибачення активісту. Однак свою заяву з суду Володимир Курдюков не забирав.

"Ставлення міської влади до громадськості не змінилося. Члени Громадської ради рівно місяць чекали відповіді з проханням вказати конкретні терміни перевірки господарської діяльності чотирьох комунальних підприємств міста. У підсумку нам відповіли, мовляв, вибачте, у вас немає таких повноважень. Ні про яку співпрацю не йдеться. Тому про примирення ми не говоримо рівно до того моменту, поки не зміниться ставлення до представників громадськості міста", - зазначає Володимир Курдюков.

Але 18 січня Євгенія Аматов на суд не з'явився.
Не з'явилися на судове засідання і депутати Павлоградського міськради, які виступають у справі третіми особами. Прийшла лише депутат Валентина Жилкіна, якій небайдуже ставлення посадових осіб до представників громадськості.

"Виявляється, депутатів викликати до суду не представляється можливим", - повідомив представник позивача юрист Вадим Губарь. - "У Павлоградському міськвиконкомі не приймають судові повістки для депутатов. Хоча, вони, як вищий орган нашого міста, зобов'язані знати, як працює їхній підлеглий, якого вони ж і обрали. Саме з цією метою ми і запрошували їх до суду. Представники міської влади можуть виражати повагу до законних вимог громадян. І можуть їх ігнорувати. Ми вже місяць не можемо отримати від Павлоградського міськвиконкому відповідь на запит про те, що Володимир Курдюков входить до складу Громадської Ради. Яка тут повага?"

Перше судове засідання за позовом Володимира Курдюкова до секретаря Павлоградського міськради Євгена Аматова відкладено у зв'язку з неявкою відповідача та 34 депутатів.

За матеріалами pavlonews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...