App Store Google Play

Замість зони АТО офіцер військкомату відправив КамАЗ на збирання врожаю

19.01.2016 18:20
Замість зони АТО офіцер військкомату відправив КамАЗ на збирання врожаю

Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, розглянувши протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, складений військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України, постановив стягнути штраф у сумі 3400 гривень з офіцера одного з районних військових комісаріатів Дніпропетровщини.

Встановлено, що даний старший лейтенант, проявивши чудеса винахідливості і кмітливості, провернув незаконну оборудку, в результаті якої «заробив» 44000 гривень.

А почалося все з того, що за мобілізаційним поряд військового комісаріату керівництво ТОВ «Кам'янське» передало в одну з військових частин вантажний автомобіль марки КамАЗ-55111.

Відповідно до акту прийому-передачі технічний стан транспортного засобу було задовільним, проте машина вимагала проведення деякого ремонту.

За допомогою волонтерів військкомат знайшов підприємство, яке взялося і виконало вказаний ремонт. Однак після цього КамАЗ, замість відправки в зону проведення АТО, «зусиллями» старшого лейтенанта був переданий в тимчасову оренду однієї з місцевих агрофірм, де два місяці використовувався для збору та вивезення врожаю.

В даний момент керівництвом військового комісаріату вирішується питання про подальше перебування невдалого махінатора на військовій службі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...