App Store Google Play

Захисники тварин пропонують їх стерилізувати

19.01.2016 16:45
Захисники тварин пропонують їх стерилізувати

Волонтери, які опікуються бездомними тваринами, закликають до масової стерилізації домашніх тварин. 

Ініціатором є товариство "Вірність". Голова товариства Маріанна Мірошниченко пояснює, що для такого мегаполісу як Дніпропетровськ питання диких собак та котів не можливо вирішити лише через стерилізацію самих цих тварин. Адже коли у домашніх з'являється потомство, то господарі не знаходять кращого варіанту, як викинути приплід на околицю міста.

"Важливо розуміти, що боротьба з бездомними тваринами без прийнятих і працюючих Правил утримання домашніх тварин - це «боротьба з вітряками». Зараз наші волонтери-юристи склали Правила утримання домашніх тварин, які передані в Управління ЖКГ Дніпропетровська для розгляду та прийняття на сесії міськради.

Основна думка цих правил лежить у тій площині, що домашніх тварин, що не представляють племінної цінності, необхідно стерилізувати. Не можна допускати неконтрольоване розведення таких тварин. Тому що, як правило, цей приплід подіти нікуди. Всім відомо, що велика частина бездомних тварин - це не народжені від бездомних, а всього лише домашні, викинуті за непотрібністю. Це неможливо узаконити і змусити людей робити в обов'язковому порядку. Але можна проводити велику просвітницьку роботу.

Має працювати державна програма з державними цінами або безкоштовна стерилізація. Ми закликаємо всіх городян приєднатися до нас і спільними зусиллями ми зможемо навести порядок на вулицях, стерилізувати ще більше бездомних тварин. Задати додаткові питання по цій темі ви можете у нас на сайті vernost.dp.ua або в групах організації в соціальних мережах", - підкрслює Маріанна Мірошниченко. 

Вона навела кілька цифр. 

У 2015 році волонтерами «Вірності» було стерилізовано 2647 бездомних тварин. Позначилася складна економічна ситуація в країні. Для порівняння, в 2014 році було стерилізовано 4068. Але ми не опускаємо руки і рухаємося далі. А КП «Про поводження з бездомними тваринами» в 2015 році було стерилізовано близько 100 тварин. Про масову стерилізацію КП мова поки не йде.

Також в минулому році «Вірність» запустила освітню програму для підростаючого покоління. За погодженням з департаментом освіти, волонтери з вересня навчального року 2015/2016 почали проведення «Уроків доброти» у дніпропетровських школах. На цих уроках дітям розповідають про правила поведінки з домашніми тваринами, про гігієну. Багато уваги приділяємо питанням безпеки дітей в ситуаціях, коли тварина може послужити приманкою для довірливу дитину. Охочих шкіл і батьків виявилося дуже багато - графік розписаний до кінця року, але ми намагаємося нікому не відмовляти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...