App Store Google Play

Дніпропетровські науковці намагалися «нагріти» державу на 43 мільйони гривень, - УЗЕ

19.01.2016 08:10
Дніпропетровські науковці намагалися «нагріти» державу на 43 мільйони гривень, - УЗЕ

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України викрито злочинну діяльність посадових осіб одного з державних науково-дослідних інститутів області. Посадові особи підписали з іноземним товариством угоду на поставку обладнання. На рахунки підприємства перерахували мільйони бюджетних коштів, проте заклад так і не отримав замовлене устаткування.

Працівники УЗЕ встановили, що між науково-дослідним інститутом та одним іноземним підприємством було укладено контракт на придбання спеціалізованого обладнання, яке використовується для проведення досліджень в галузі хімічної промисловості на суму майже 43 мільйони гривень. Цей факт підтверджується відповідними документами.

Згідно умов контракту, оплата за обладнання повинна була проводитись частинами: 50% від суми передоплати, а решта після надходження обладнання до замовника та складання відповідного акту.

Проведеною перевіркою встановлено, що в період з жовтня 2014 року по серпень 2015 року, науково-дослідним інститутом, як розпорядником бюджетних коштів, всупереч умовам контракту, було здійснено 100% передоплату на рахунок іноземного товариства.

Також, посадові особи інституту підписали та затвердили фіктивні акти приймання-передачі вищевказаного обладнання, однак до теперішнього часу обладнання до закладу так і не надійшло.

Таким чином, від злочинних дій посадовців державі завдано збитки на суму майже 43 мільйони гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За дане правопорушення чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 8-ми років з правом обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...