App Store Google Play

Дніпропетровські науковці намагалися «нагріти» державу на 43 мільйони гривень, - УЗЕ

19.01.2016 08:10
Дніпропетровські науковці намагалися «нагріти» державу на 43 мільйони гривень, - УЗЕ

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України викрито злочинну діяльність посадових осіб одного з державних науково-дослідних інститутів області. Посадові особи підписали з іноземним товариством угоду на поставку обладнання. На рахунки підприємства перерахували мільйони бюджетних коштів, проте заклад так і не отримав замовлене устаткування.

Працівники УЗЕ встановили, що між науково-дослідним інститутом та одним іноземним підприємством було укладено контракт на придбання спеціалізованого обладнання, яке використовується для проведення досліджень в галузі хімічної промисловості на суму майже 43 мільйони гривень. Цей факт підтверджується відповідними документами.

Згідно умов контракту, оплата за обладнання повинна була проводитись частинами: 50% від суми передоплати, а решта після надходження обладнання до замовника та складання відповідного акту.

Проведеною перевіркою встановлено, що в період з жовтня 2014 року по серпень 2015 року, науково-дослідним інститутом, як розпорядником бюджетних коштів, всупереч умовам контракту, було здійснено 100% передоплату на рахунок іноземного товариства.

Також, посадові особи інституту підписали та затвердили фіктивні акти приймання-передачі вищевказаного обладнання, однак до теперішнього часу обладнання до закладу так і не надійшло.

Таким чином, від злочинних дій посадовців державі завдано збитки на суму майже 43 мільйони гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За дане правопорушення чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 8-ми років з правом обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...