App Store Google Play

Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

15.01.2016 11:30
Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

З 1 вересня 2015р. кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Дніпропетровській області зросла на 4,5тис. Загалом же в регіоні з моменту початку збройної агресії вже зареєстровано 76 733 чол. (дані станом на 25 грудня 2015р.). 

Радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області Георгій Бібік зазначає, що така кількість переселенців - дуже значна навіть з урахуванням потужностей регіону. 

Основною проблемою для ВПО залишається житло. Місця компактного проживання переселенців значно перевантаженні. Тому розглядається питання в перспективі створити фонд постійного житла. 

Минулого року в рамках проекту німецького товариства міжнародної співпраці в області змонтовано 945 модульних будиночків. Це 2 тис. 24 місця в 5 транзитних містечках – у Дніпропетровську, Павлограді, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Нікополі. Всі містечка минулого року введені в експлуатацію. Там мешкають 1300 осіб.

Окрім того, є проблеми з працевлащтуванням. Наразі ведеться активна робота  з внесення змін до наказу Мінсоцполітики №661 від 25.06.15 стосовно розширення переліку спеціальностей, на які надаються ваучери на навчання, так і групи осіб, які можуть розраховувати на надання таких ваучерів.

На сьогоднішній день службами зайнятості надана допомога і консультація з приводу працевлаштування понад 6 тис. особам. Отримують допомогу по безробіттю майже 3 тис. осіб. Працевлаштувались за допомогою центру зайнятості майже 1800 осіб. Залучені до громадських робіт понад 500 осіб. 225 осіб на сьогоднішній день проходять перенавчання подальшого працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....