App Store Google Play

Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

15.01.2016 11:30
Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

З 1 вересня 2015р. кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Дніпропетровській області зросла на 4,5тис. Загалом же в регіоні з моменту початку збройної агресії вже зареєстровано 76 733 чол. (дані станом на 25 грудня 2015р.). 

Радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області Георгій Бібік зазначає, що така кількість переселенців - дуже значна навіть з урахуванням потужностей регіону. 

Основною проблемою для ВПО залишається житло. Місця компактного проживання переселенців значно перевантаженні. Тому розглядається питання в перспективі створити фонд постійного житла. 

Минулого року в рамках проекту німецького товариства міжнародної співпраці в області змонтовано 945 модульних будиночків. Це 2 тис. 24 місця в 5 транзитних містечках – у Дніпропетровську, Павлограді, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Нікополі. Всі містечка минулого року введені в експлуатацію. Там мешкають 1300 осіб.

Окрім того, є проблеми з працевлащтуванням. Наразі ведеться активна робота  з внесення змін до наказу Мінсоцполітики №661 від 25.06.15 стосовно розширення переліку спеціальностей, на які надаються ваучери на навчання, так і групи осіб, які можуть розраховувати на надання таких ваучерів.

На сьогоднішній день службами зайнятості надана допомога і консультація з приводу працевлаштування понад 6 тис. особам. Отримують допомогу по безробіттю майже 3 тис. осіб. Працевлаштувались за допомогою центру зайнятості майже 1800 осіб. Залучені до громадських робіт понад 500 осіб. 225 осіб на сьогоднішній день проходять перенавчання подальшого працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...