App Store Google Play

Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

15.01.2016 11:30
Кількість переселенців у регіоні зростає - їм потрібні житло і робота

З 1 вересня 2015р. кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Дніпропетровській області зросла на 4,5тис. Загалом же в регіоні з моменту початку збройної агресії вже зареєстровано 76 733 чол. (дані станом на 25 грудня 2015р.). 

Радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області Георгій Бібік зазначає, що така кількість переселенців - дуже значна навіть з урахуванням потужностей регіону. 

Основною проблемою для ВПО залишається житло. Місця компактного проживання переселенців значно перевантаженні. Тому розглядається питання в перспективі створити фонд постійного житла. 

Минулого року в рамках проекту німецького товариства міжнародної співпраці в області змонтовано 945 модульних будиночків. Це 2 тис. 24 місця в 5 транзитних містечках – у Дніпропетровську, Павлограді, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Нікополі. Всі містечка минулого року введені в експлуатацію. Там мешкають 1300 осіб.

Окрім того, є проблеми з працевлащтуванням. Наразі ведеться активна робота  з внесення змін до наказу Мінсоцполітики №661 від 25.06.15 стосовно розширення переліку спеціальностей, на які надаються ваучери на навчання, так і групи осіб, які можуть розраховувати на надання таких ваучерів.

На сьогоднішній день службами зайнятості надана допомога і консультація з приводу працевлаштування понад 6 тис. особам. Отримують допомогу по безробіттю майже 3 тис. осіб. Працевлаштувались за допомогою центру зайнятості майже 1800 осіб. Залучені до громадських робіт понад 500 осіб. 225 осіб на сьогоднішній день проходять перенавчання подальшого працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...