App Store Google Play

На Дніпропетровщині пройдуть безкоштовні курси програмування

14.01.2016 10:45
На Дніпропетровщині пройдуть безкоштовні курси програмування

Мешканців Дніпропетровщини безкоштовно навчатимуть основам програмування. Початківці опановуватимуть найпопулярніші мови програмування за методиками кращих університетів світу – МІТ, Гарварду та Стенфорду. IT-курси стартують в березні в двох бібліотеках Дніпропетровська. Долучатися до них може кожен бажаючий. Потрібно лише подати заявку, заповнити анкету та пройти тест на здатність швидко навчатися.

«Команда очільника області Валентина Резніченко активно співпрацює з благодійними та громадськими організаціями, волонтерами. Один з цікавих проектів нам запропонував заснований IT-волонтерами фонд BrainBasket. Він організовує курси програмування по всій Україні. Ми відразу відгукнулися та підібрали потрібні для реалізації ідеї приміщення в Дніпропетровську», - розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Запустити курси у Дніпропетровську планується в березні. Це буде дві групи по 15 людей кожна. Одна з них навчатиметься 12 тижнів, інша - 9. За цей час слухачі опанують основи найбільш популярних мов програмування. Заняття проходитимуть у змішаному форматі: самостійна робота з лекційним матеріалом, який викладено в Інтернет, і практика під керівництвом досвідчених менторів.

Долучитися до курсів може кожен бажаючий. Серед критеріїв відбору – вік від 20 до 40 років, володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача, знання англійської мови на рівні upper-intermediate та величезне бажання.

«Ми націлені на людей, які хочуть перейти з однієї сфери роботи в іншу, у яких сильна мотивація. Пріоритет буде віддаватися воїнам АТО, переселенцям, багатодітним сім'ям, - зазначив директор фонду Володимир Люлька. - IT-індустрія постійно розвивається, у цій сфері з'являються нові вакансії. У комерційному навчальному центрі курси програмування коштуватимуть від 5 до 15 тис. грн. А тепер люди зможуть отримати другий шанс у житті - безкоштовно освоїти нову професію».

У Дніпропетровську заняття проходитимуть в обласній науковій бібліотеці та державній науково-технічній бібліотеці, де обладнають спеціальні комп’ютерні класи. Заявку на учать можна подати на сайті http://brainbasket.org. Там потрібно буде заповнити анкету та пройти онлайн тест на здатність швидко опановувати новий матеріал.

Загалом у програмі візьмуть участь 100 бібліотек в 22 містах України. На 330 місць вже подали заявки 16 тисяч людей. Тому організатори планують й надалі організовувати таке навчання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...