У Нікополі товариш по чарці забрав у жінки, яка заснула внаслідок сп’яніння, дитину, та передав медпрацівникам, пояснивши, що знайшов малюка поблизу сміттєвих баків. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в Дніпропетровській області.
Як з’ясувалося, чоловікові стало шкода хлопчика, але оскільки він не міг за ним доглядати через відсутність досвіду, передав його спеціалістам.
Поліцейські встановили особу потерпілої, але на запитання, чому вона не зверталась до поліції та лікарні за фактом зникнення, жінка нічого не пояснила.
Матір хлопчика притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 184КУпАП України (невиконання батьками або особами, що їх заміняють обов'язків щодо виховання дітей). Як з’ясувалося, в неї є ще один син 7 років. Хлопчик мешкає з дідусем та бабусею і вона його не бачила вже 5 років.
Автор: Іван МУРАХА