App Store Google Play

Міська влада надаватиме дніпропетровцям комплексну підтримку у створенні ОСББ

12.01.2016 16:50
Міська влада надаватиме дніпропетровцям комплексну підтримку у створенні ОСББ

Городянам буде доступна методична та юридична допомога у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Проведення цілого ряду комплексних заходів анонсував в.о. першого заступника міського голови Дмитро Погрєбов під час традиційного брифінгу.

Нагадаємо, що до 1 липня 2016 року ЖЕКи повинні припинити свою роботу. До цього моменту мешканці можуть створити ОСББ і почати самостійно управляти своїми будинками. Серед варіантів також залучення певної компанії, яка управлятиме будинком на договірній основі. Якщо нічого цього не відбудеться – місцева влада сама призначить таку компанію.

«Тільки усвідомлене управління своїм будинком може дати позитивний результат. Наше завдання – зробити все можливе, аби до 1 липня люди вже створили ОСББ і почали управляти своїми будинками самі», - сказав Дмитро Погрєбов.

За його інформацією, у Дніпропетровську близько 6 тис багатоповерхових будинків. І лише близько 500 з них мають ОСББ. Також є кооперативи, але їх небагато. Наразі мешканці близько 90% будинків перебувають у стадії вирішення питання.

«Завдання непросте. Але у нас є схема роботи. Буде проведено ряд заходів по місту. Це надання методичної та юридичної допомоги городянам», - повідомив в.о. першого заступника міського голови.

Дмитро Погрєбов закликав городян усвідомити важливість питання створення ОСББ.

«Ми готові допомагати, підказувати юридично і проводити консультації. Прийшов час, коли вирішити проблеми у житловому господарстві можуть тільки самі мешканці», - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...