App Store Google Play

Міська влада надаватиме дніпропетровцям комплексну підтримку у створенні ОСББ

12.01.2016 16:50
Міська влада надаватиме дніпропетровцям комплексну підтримку у створенні ОСББ

Городянам буде доступна методична та юридична допомога у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Проведення цілого ряду комплексних заходів анонсував в.о. першого заступника міського голови Дмитро Погрєбов під час традиційного брифінгу.

Нагадаємо, що до 1 липня 2016 року ЖЕКи повинні припинити свою роботу. До цього моменту мешканці можуть створити ОСББ і почати самостійно управляти своїми будинками. Серед варіантів також залучення певної компанії, яка управлятиме будинком на договірній основі. Якщо нічого цього не відбудеться – місцева влада сама призначить таку компанію.

«Тільки усвідомлене управління своїм будинком може дати позитивний результат. Наше завдання – зробити все можливе, аби до 1 липня люди вже створили ОСББ і почали управляти своїми будинками самі», - сказав Дмитро Погрєбов.

За його інформацією, у Дніпропетровську близько 6 тис багатоповерхових будинків. І лише близько 500 з них мають ОСББ. Також є кооперативи, але їх небагато. Наразі мешканці близько 90% будинків перебувають у стадії вирішення питання.

«Завдання непросте. Але у нас є схема роботи. Буде проведено ряд заходів по місту. Це надання методичної та юридичної допомоги городянам», - повідомив в.о. першого заступника міського голови.

Дмитро Погрєбов закликав городян усвідомити важливість питання створення ОСББ.

«Ми готові допомагати, підказувати юридично і проводити консультації. Прийшов час, коли вирішити проблеми у житловому господарстві можуть тільки самі мешканці», - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...