App Store Google Play

Фірма "Майстер-Буд" Дмитра Мішалова виграла черговий тендер у держави на 128 млн грн

11.01.2016 16:45
Фірма "Майстер-Буд" Дмитра Мішалова виграла черговий тендер у держави на 128 млн грн

Першу чергу робіт з реконструкції будівлі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні виконає товариство з обмеженою відповідальністю «Майстер-Буд» за 128 800 000 грн.

Одного із засновників підприємства, а також його директора, на місцеві виборах 2015 року висувала партія Порошенко, представники якої зараз контролюють обласну владу, в тому числі проводять тендери.

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації (замовник робіт) уклало відповідний договір з генпідрядником 4 січня 2016.

Переможця визначили шляхом проведення конкурсу, результати якого опубліковані в «Віснику держзакупівель».

Конкурентами ТОВ «Майстер-Буд» на тендері були приватне будівельно-монтажне підприємство «Будівельник-П» і ТОВ «Міленіум Спорт».

ПБМП «Будівельник-П» пропонувало найбільш вигідну вартість виконання робіт - 128 400 000 грн. - і могло стати переможцем тендеру, але в його пакеті документів, поданому для участі, не знайшли ряд довідок, наприклад, про наявність антикорупційної програми, про субпідрядні організації і т.п. Буква «П» в назві підприємства, ймовірно, це перша літера прізвища засновника підприємства - Тетяни Попової. Крім того, люди з прізвищем Попов - Віктор Іванович і Анатолій Іванович - раніше працювали керівниками підприємства.

ТОВ «Міленіум Спорт», засновниками якого є Олена Рязанцева і В'ячеслав Шеремет, пропонувало реконструювати лікарню за 131,9 млн грн. Сума абсолютно незрозуміла, адже «цінову стелю» тендера (очікувана замовником вартість робіт) був встановлений на рівні 130 млн грн.

Засновники ТОВ «Майстер-Буд», яке входить до групи підприємств «Майстер», - Дмитро Мішалов, Михайло Тульчинський і Лариса Флакс.

З ім'ям Дмитра Мішалова пов'язано мінімум 8 підприємств: ТОВ «Юніком», ТОВ «Юніком-капітал», ТОВ «Завод Майстер-профі Україна», «Майстер-Буд», «Майстер Фінанс», ТОВ «Світязь», ЗАТ «Юніком» і ЗАТ «Світязь».

Бізнесмена Дмитра Мішалова називали близьким до групи «Приват».

На місцевих виборах 2015 року Дмитро Мішалов був кандидатом у депутати Дніпропетровської міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а директор ТОВ «Майстер-Буд» Ігор Патока був кандидатом у депутати Дніпропетровської обласної ради від партії Президента.

Як відомо, виконавча влада Дніпропетровської області знаходиться під керівництвом представників партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Губернатор Валентин Резниченко був призначений на посаду наказом Петра Порошенка, директор департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації Андрій Коломоєць став депутатом Дніпропетровської облради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», головлікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко також став депутатом Дніпропетровської обласної ради, членом фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

До речі, офтальмологічна лікарня, яку буде реконструювати ТОВ "Майстер-Буд", знаходиться на території комплексу, де розташована лікарня ім. Мечникова.

Дніпропетровська обласна рада також очолює представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Гліб Пригунов.

Нагадаємо, управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 19 жовтня по результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Майстер-Буд» на реконструкцію стадіону «Трудові резерви» у Дніпропетровську за 28,94 мільйона гривень.

litsa.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...