App Store Google Play

Судовий процес над Геннадієм Корбаном продемонстрував повне знищення правосуддя в країні, – адвокат

04.01.2016 15:20
Судовий процес над Геннадієм Корбаном продемонстрував повне знищення правосуддя в країні, – адвокат

Так званий судовий процес над головою політради УКРОПу Геннадієм Корбаном продемонстрував соціальну катастрофу, яка полягає у повному знищенні системи судочинства в країні та її абсолютній залежності від влади. 

Про це 4 січня під час прес-конференції в інформаційній агенції УНІАН заявив адвокат голови політради УКРОПу Геннадія Корбана Олексій Шевчук. 

«Розпочато правовий геноцид щодо кожного з нас... Питання навіть не в Корбані – питання сьогодні в кожному українці», – заявив правозахисник, підкресливши при цьому, що нині він як адвокат не може забезпечити захист гарантованих Конституцією прав і свобод своїх клієнтів. 

«Ми бачимо імітаційну демократію. Сьогодні немає країни, де є три незалежні гілки влади – виконавча, судова і законодавча», – зазначив адвокат. Відтак, за його словами, останні події змушують констатувати те, що знищена довіра не лише до суду, а й правоохоронної системи, зокрема СБУ та нової Національної поліції (під час процесу в Дніпровському райсуді правоохоронці пропустили до зали засідань «тітушок», а працівники Нацполіції перешкоджали виїзду карети «швидкої» з Геннадієм Корбаном з території суду). Що ж стосується прокуратури, то, на думку Олексія Шевчука, нині в країні такий орган має взагалі зникнути як пережиток радянської епохи, адже він фактично перетворився на каральну машину, яка може знищити будь-яку людину. 

«Прокуратура має бути трансформована у Департамент державного обвинувачення при Міністерстві юстиції», – підкреслив захисник. 

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року Дніпровський районний суд міста Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану на тримання під вартою. Відповідну ухвалу після 30-годинного судового процесу під вигуки «Ганьба!» зачитав суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...