App Store Google Play

«Ісход» зберіг монополію на перевезення трупів у Кривому Розі і підняв ціни до 3 мільйонів

04.01.2016 11:05
«Ісход» зберіг монополію на перевезення трупів у Кривому Розі і підняв ціни до 3 мільйонів

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 28 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ісход» на послуги з доставки тіл померлих до Криворізького відділення обласного бюро судово-медичної експертизи. Вартість послуг на 2016 рік склала 2,90 млн грн.

Кошти виділено з розрахунку 1700 тіл одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, осіб від поховання яких відмовилися рідні, знайдених, невпізнаних трупів, у разі відсутності родичів або осіб чи установ, які можуть взяти на себе доставку тіл.

Тобто вартість доставки одного трупа до бюро судмедекспертизи становить орієнтовно 1703 грн.

При цьому «Ісход» з 2011 року щорічно отримує ці підряди і щороку вартість послуг зростала. Перевозка одного трупа у 2015 році в середньому коштувала 1503 грн, у 2014 році – 1406 грн., у 2013 році – 1228 грн, у 2012 році – 1147 грн.

При цьому саме на початку 2012 року ці послуги місту ще надавало комунальне підприємство «Ритуал», і йому замовляли транспортування тіл по 922 грн. Однак тоді тендер було вирішено переграти і перемогу в ньому отримала щойно створене «Ісход», яке зареєстрували на Олега Денисенка і Олександра Малого. Після того жоден інша фірма не змогла виграти у «Ісхода». А дешевші заявки комунальники викидували з тендерів з формальних причин. На останній тендер криворізькі фірми навіть не подавали заявки. Торги відбулись лише тому, що необхідним по закону другим учасником тендеру стало комунальне підприємство з іншого міста – КП «Дніпродзержинський спецкомбінат».

За даними ЗМІ, до створення цієї фірми був нібито причетний директор КП «Ритуал сервіс плюс» Арсен Пошнакян, один з засновників Криворізької федерації вільної боротьби.

За даними ВДЗ, особисто заснована Пошнакяном фірма ТОВ «Пальмір» є підрядником того самого КП «Ритуал сервіс плюс».

На сайті Криворізької мерії не вказано керівника Управління благоустрою та житлової політики. Заступником начальника Управління є Ігор Терещенко, начальником відділу благоустрою є Віталій Шишов.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...