App Store Google Play

У Верхньодніпровському районі розгорнули пункти обігріву

01.01.2016 19:50
У Верхньодніпровському районі розгорнули пункти обігріву

Рішенням Верхньодніпровської районної комісії з питань ТЕБ та НС на території району  встановлено 2 стаціонарних та 1 мобільний пункти обігріву для громадян.

Місця розташування пунктів обігріву:

1. КП «Верхньодніпровська центральна районна лікарня» ДОР, м.Верхньодніпровськ, вул. Гагаріна, 16, Приймальневідділення, тел.: (05658) 3-12-16.

2. ВТП «Станція Верхівцеве» ДП «Придніпровська залізниця», м. Верхівцеве, вул. Вокзальна, 1, зал очікування станції, тел.: +38 050 917 61 36.

3. 46 державна пожежно-рятувальна частини  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, м. Верхньодніпровськ, вул. Демичева-Сосновського, 1, тел.: 101, (05658) 6-05-93.

Мобільний пункт обігріву розгортається  при пониженні температури повітря до -15 гр. С. На території 46 державної пожежно-рятувальної частини мобільний пункт обігріву забезпечений наметом, місцями для сидіння, автономним опаленням та іншим обладнанням, а також продуктами харчування, медичною аптечкою. Прийом громадян здійснюватимуться співробітниками підрозділу.

Станом на 31 грудня 2015 року у Врехньодніпровському районі до пунктів обігріву відвідувачів та постраждалих від переохолодження не надходило.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...