App Store Google Play

Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

29.12.2015 09:40
Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

У Дніпропетровську пройшла так звана "позачергова" сесія альтернативної міської ради, не оголошена міським головою . На ній за відсутності журналістів Загіда Краснова очікувано було обрано секретарем Дніпропетровської міськоїх ради сьомого скликання.

Відбулося таємне зібрання альтернативних дніпропетровських депутатів під покровом темряви - о 6 ранку - в приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.

Журналістів до сесійної зали очікувано не допустила міліція, яка охороняла зібрання, посилаючись на те, що будівлю виконкому нібито заміновано.

Останній факт не завадив 33 заколотникам і кільком десяткам їх прихильників провести так звані "вибори" секретаря Дніпропетровської міськради, а також проголосувати ще низку епохальних рішень.

Зокрема, депутати проголосували про перейменування Дніпропетровська в... Дніпропетровськ - на прохання народного депутата Олександра вілкула, бо це було одним з пунктів його передвиборчої програми. Присутні навіть не захотіли слухати, що право на перейменування місцеві раді втратили ще місяць тому і тепер топонімами займається відповідний комітет ВРУ.

Експерти відзначають, що такий різкий і безвідповідальний крок з боку дніпропетровської опозиції ніяк не допоможе місцевому самоврядуванню, адже порушення законів кричущі й очевидні. отже, будуть суди, апеляції, в кращому випадку - повторні вибори до міської ради. І все це - через амбіції одної людини - лідера "Громадської сили" Загіда Краснова - та безвідповідальну позицію найбільшої в місті фракції "Опозиційного блоку".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...