App Store Google Play

Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

29.12.2015 09:40
Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

У Дніпропетровську пройшла так звана "позачергова" сесія альтернативної міської ради, не оголошена міським головою . На ній за відсутності журналістів Загіда Краснова очікувано було обрано секретарем Дніпропетровської міськоїх ради сьомого скликання.

Відбулося таємне зібрання альтернативних дніпропетровських депутатів під покровом темряви - о 6 ранку - в приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.

Журналістів до сесійної зали очікувано не допустила міліція, яка охороняла зібрання, посилаючись на те, що будівлю виконкому нібито заміновано.

Останній факт не завадив 33 заколотникам і кільком десяткам їх прихильників провести так звані "вибори" секретаря Дніпропетровської міськради, а також проголосувати ще низку епохальних рішень.

Зокрема, депутати проголосували про перейменування Дніпропетровська в... Дніпропетровськ - на прохання народного депутата Олександра вілкула, бо це було одним з пунктів його передвиборчої програми. Присутні навіть не захотіли слухати, що право на перейменування місцеві раді втратили ще місяць тому і тепер топонімами займається відповідний комітет ВРУ.

Експерти відзначають, що такий різкий і безвідповідальний крок з боку дніпропетровської опозиції ніяк не допоможе місцевому самоврядуванню, адже порушення законів кричущі й очевидні. отже, будуть суди, апеляції, в кращому випадку - повторні вибори до міської ради. І все це - через амбіції одної людини - лідера "Громадської сили" Загіда Краснова - та безвідповідальну позицію найбільшої в місті фракції "Опозиційного блоку".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...