App Store Google Play

Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

29.12.2015 09:40
Зачинившись у райвиконкомі без журналістів, дніпропетровські опозиціонери коронували Краснова

У Дніпропетровську пройшла так звана "позачергова" сесія альтернативної міської ради, не оголошена міським головою . На ній за відсутності журналістів Загіда Краснова очікувано було обрано секретарем Дніпропетровської міськоїх ради сьомого скликання.

Відбулося таємне зібрання альтернативних дніпропетровських депутатів під покровом темряви - о 6 ранку - в приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.

Журналістів до сесійної зали очікувано не допустила міліція, яка охороняла зібрання, посилаючись на те, що будівлю виконкому нібито заміновано.

Останній факт не завадив 33 заколотникам і кільком десяткам їх прихильників провести так звані "вибори" секретаря Дніпропетровської міськради, а також проголосувати ще низку епохальних рішень.

Зокрема, депутати проголосували про перейменування Дніпропетровська в... Дніпропетровськ - на прохання народного депутата Олександра вілкула, бо це було одним з пунктів його передвиборчої програми. Присутні навіть не захотіли слухати, що право на перейменування місцеві раді втратили ще місяць тому і тепер топонімами займається відповідний комітет ВРУ.

Експерти відзначають, що такий різкий і безвідповідальний крок з боку дніпропетровської опозиції ніяк не допоможе місцевому самоврядуванню, адже порушення законів кричущі й очевидні. отже, будуть суди, апеляції, в кращому випадку - повторні вибори до міської ради. І все це - через амбіції одної людини - лідера "Громадської сили" Загіда Краснова - та безвідповідальну позицію найбільшої в місті фракції "Опозиційного блоку".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...